Zlecę remont

7 zleceń

zlecę remont, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę remont - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę remont. W naszej bazie znajduje się 7 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę remont i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę remont załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.


 1. Wykonanie kompleksowego remontu niewielkiego mieszkania

  Zlecę wykonanie kompleksowego remontu mieszkania składającego się z dużego pokoju oraz małej łazienki i kuchni. Między innymi do wykonania łazienka, kuchnia, przestawienie ściany, instalacja CO, wygładzenie wszystkich ścian, osadzenie drzwi itp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

  Grabów nad Prosną 06-12-2022
  57
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę remont
  0 zgłoszeń
 2. Zlecę usługę remontu posadzek korytarzy

  ZAPYTANIE OFERTOWE – konkurs ofert Dotyczy remontu posadzek korytarzy, tj. prace naprawcze wraz z robotami towarzyszącymi w budynku wielorodzinnym przy ul. J. Antalla 8 w Warszawie. 1) Przedmiot zamówienia – usunięcie płytek z korytarzy oraz ułożenie nowej nawierzchni w 5 korytarzach o wymiarach...

  Warszawa, Białołęka 06-12-2022
  27
  1. Zlecenia na układanie parkietu, podłogi, posadzki, montaż paneli
  2. Zlecę remont
  0 zgłoszeń
 3. Kompleksowy remont mieszkania 57m2

  Zlecę remont mieszkania w bloku z cegły. Mieszkanie 57m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, osobna łazienka. Interesuje mnie kompleksowa obsługa, tj. sucha zabudowa, wymiana drzwi, instalacji elektrycznej, hydraulicznej, przenoszenie kuchni do salonu (aneks), układanie paneli, biały montaż, montaż mebl...

  Kraków 27-11-2022
  18
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę remont
  1 zgłoszenie

Otrzymuj zlecenia zlecę remont dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę remont, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto

 1. Firma remontowo budowlana podejmie Zlecenia

  Witam serdecznie Firma remontowo budowlane podejmie Zlecenia 5 1 7 1 9 5 2 6 0

  Bydgoszcz 25-11-2022
  75
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę remont
  0 zgłoszeń
 2. remont lazienki

  Zlecę remont lazienki 11mkw Remont gruntowny Do wymiany wszystko Rury, płytki, elektryka, biały montaż, podwieszane sufity, oświetlenie

  Hajnówka 21-11-2022
  42
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę remont
  1 zgłoszenie
 3. Różne drobne naprawy w domu i na zewnątrz

  Zlecę różne prace remontowe w budynku i na zewnątrz. Możliwość noclegu dla osoby przyjezdnej. W zależności od umiejętności, oferuję zakres prac na kilka tygodni.

  Osiek Jasielski 19-11-2022
  40
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę remont
  0 zgłoszeń
 4. Remont dachu dom jednorodzinny

  Zlecę remont dachu w domu jednorodzinnym. Dach dwuspadowy, pokryty blachą trapez. Cel: demontaż starego pokrycia, montaż nowego - dachówka + rynny + dwa kominy (nowa nadbudowa z klinkieru) Najlepiej byłoby żeby wykonawca mógł przyjechać na oględziny.

  Bydgoszcz 16-11-2022
  7
  1. Zlecenia dekarskie
  2. Zlecę remont
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia zlecę remont za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę remont i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Zleć remont na Zleca.pl

W jaki sposób zlecić remont budowlany?

Chcąc powierzyć remont lokalu, mieszkania, czy domu w odpowiednie ręce — wystarczy napisać o tym w kategorii noszącej nazwę „remont”, po czym należy zapoznać się z ofertami potencjalnych zleceniobiorców i zdecydować się na odpowiedniego fachowca, którego również można pozyskać poprzez wybranie go z listy wykonawców dostępnych na Zleca.pl.

Komu powierzyć remont budowlany?

Zamieszczając ogłoszenie dotyczące remontu w kategorii o tej samej nazwie, te trafi do szerokiego grona brygad remontowych, firm remontowych i doświadczonych fachowców. Podejmą się zlecenia na: remont bieżący — w ramach którego specjaliści wykonają naprawy, likwidacje przyczyn ewentualnych uszkodzeń elementów budowlanych i wyposażenia budynków; przyjmą również zlecenie na remont interwencyjny — konieczny w przypadku wystąpienia uszkodzeń spowodowanych zazwyczaj nagłymi powodami, takimi jak: zalanie, wybuch gazu, czy pożar. Nasi fachowcy dążą do przywrócenia funkcjonalności pierwotnej obiektu przy remoncie kapitalnym, w których też mają doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się z Tobą podzielą.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X