Usługi krawieckie

Rzemieślnicy, zajmujący się szyciem w swoich pracowniach i zakładach krawieckich sprostają wszelkim powierzonym im pracom z branży usług krawieckich między innymi takich jak: nanoszenie poprawek, szycie garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej, czy wykonanie akcesoriów dekoracyjnych. Wystarczy wybrać odpowiedniego krawca, który wykorzysta swoje tajniki i umiejętności, by podołać Twoim wymaganiom.

4 ogłoszenia

Jakość profilu
  1. Jakość profilu
  2. Aktywność

Lista wykonawców

  1. ADDA sp.z o. o. - wykonawca - Zleca.pl

    ADDA sp.z o. o.

    ...usługi krawieckie w zakresie przeróbek, poprawek, naprawy odzieży, w tym również skórzanej.

  2. karolina

    przeszycia chałpnictwo

Znajdź fachowców świadczących usługi krawieckie dodając zlecenie

trafi ono do wszyskich wykonawców z wybranej kategorii.

Dodaj zlecenieZnak plus - ikonka - Zleca.pl

Filtry
usługi krawieckie, zakłady krawieckie, zakład krawiecki, krawiec, krawcowa

Kiedy chcesz się wyróżniać i masz swoją wizję na to, co na siebie włożysz, nie chcąc powielać innych, tylko ukazać siebie przez styl ubioru ta kategoria, jaką są usługi krawieckie, to właśnie jest w stanie Ci zapewnić. Zbliża się ślub, studniówka czy inna okazja, by dobrze się prezentować? Urzeczywistnij swoje marzenia o idealnym stroju i powierz jego tworzenie krawcom, którzy założyli już swoją wizytówkę w serwisie.

Krawcy działający na własną rękę, pracownie oraz zakłady krawieckie, jakie figurują w naszej bazie wykonawców, oferują szerokie spektrum wykonywanych przez siebie prac. Począwszy od projektowania i szycia ubrań, oferują również wszelkie naprawy i nanoszenie drobnych poprawek takich jak: skracanie, wszycie zamka czy doszycie guzików. Wykwalifikowani krawcy pomogą również w doborze odpowiednich tkanin, by owa kreacja prezentowała się najlepiej, jak to możliwe.

Jeżeli specjalizujesz się w tej dziedzinie zawodowej i oferujesz swoją radę, pomoc, dzięki przebytemu stażu pracy i zdobytemu doświadczeniu dodaj swój profil w serwisie Zleca.pl i dołącz tym do grona usługodawców. Jest to doskonała propozycja dla osób szukających zleceń, ponieważ umożliwia pozyskanie klientów całkowicie za darmo.