Usługi krawieckie

Rzemieślnicy, zajmujący się szyciem w swoich pracowniach i zakładach krawieckich sprostają wszelkim powierzonym im pracom z branży usług krawieckich między innymi takich jak: nanoszenie poprawek, szycie garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej, czy wykonanie akcesoriów dekoracyjnych. Wystarczy wybrać odpowiedniego krawca, który wykorzysta swoje tajniki i umiejętności, by podołać Twoim wymaganiom.

5 ogłoszeń

Najlepszy wynik
 1. Najlepszy wynik
 2. Aktywność

Lista wykonawców

 1. ADDA sp.z o. o. - wykonawca - Zleca.pl

  ADDA sp.z o. o.

  ...usługi krawieckie w zakresie przeróbek, poprawek, naprawy odzieży, w tym również skórzanej.

 2. Kamila Kucia

  Przyjmę zlecenie na szycie ciekawych rzeczy. Mam doświadczenie w szyciu wózków dziecięcych, artykułów dziecięcych, spodni crossowych. Obecnie uczę si...

 3. karolina

  przeszycia chałpnictwo

Znajdź fachowców świadczących usługi krawieckie dodając zlecenie

a wkrótce otrzymasz oferty od specjalistów z danej branży

Bezpłatnie, bez zobowiązań

Dodaj zlecenie

Filtry
usługi krawieckie, zakłady krawieckie, zakład krawiecki, krawiec, krawcowa

Kiedy chcesz się wyróżniać i masz swoją wizję na to, co na siebie włożysz, nie chcąc powielać innych, tylko ukazać siebie przez styl ubioru ta kategoria, jaką są usługi krawieckie, to właśnie jest w stanie Ci zapewnić. Zbliża się ślub, studniówka czy inna okazja, by dobrze się prezentować? Urzeczywistnij swoje marzenia o idealnym stroju i powierz jego tworzenie krawcom, którzy założyli już swoją wizytówkę w serwisie.

Krawcy działający na własną rękę, pracownie oraz zakłady krawieckie, jakie figurują w naszej bazie wykonawców, oferują szerokie spektrum wykonywanych przez siebie prac. Począwszy od projektowania i szycia ubrań, oferują również wszelkie naprawy i nanoszenie drobnych poprawek takich jak: skracanie, wszycie zamka czy doszycie guzików. Wykwalifikowani krawcy pomogą również w doborze odpowiednich tkanin, by owa kreacja prezentowała się najlepiej, jak to możliwe.

Jeżeli specjalizujesz się w tej dziedzinie zawodowej i oferujesz swoją radę, pomoc, dzięki przebytemu stażu pracy i zdobytemu doświadczeniu dodaj swój profil w serwisie Zleca.pl i dołącz tym do grona usługodawców. Jest to doskonała propozycja dla osób szukających zleceń, ponieważ umożliwia pozyskanie klientów całkowicie za darmo.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X