Zlecenia na przeprowadzki

Nie każdy może samodzielnie uporać się z przewozem mebli, rzeczy osobistych lub urządzeń RTV i AGD. Tego rodzaju przedsięwzięcie nie obejdzie się bez pojazdu o optymalnej wielkości oraz wsparcia przy wnoszeniu przedmiotów na wyższe kondygnacje budynku. Zlecenia na przeprowadzki pozwalają znaleźć odpowiednich usługodawców, więc umieść na Zleca.pl ogłoszenie, jeśli takowej pomocy szukasz.

1 zlecenie

Data dodania
  1. Data dodania
  2. Do końca najmniej
  3. Do końca najwięcej
  4. Najmniejszy budżet
  5. Największy budżet

Lista zleceń przeprowadzkowych

  1. przewoz komody i stolu

    Zlecę przewoz dużego stołu i komody. Stol z drewna, komoda z elementami szkła.

    0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia na przeprowadzki za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia na przeprowadzki i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia na przeprowadzki, zlecenia przeprowadzkowe, przeprowadzki, zlecę przeprowadzkę

Zmiana mieszkania na większe, w lepszej lokalizacji czy też w wyższym standardzie wiąże się głównie z pozytywnymi emocjami. Ciężko jednak wyobrazić sobie przedsięwzięcie przeprowadzki bez jakiegokolwiek wsparcia. Umieszczenie na portalu Zleca.pl zlecenia na przeprowadzkę umożliwia łatwe znalezienie pomocy w zakresie przewożenia mebli, domowych urządzeń lub innych przedmiotów o dużym rozmiarze. Firmy lub osoby indywidualne, które realizują tego rodzaju usługi, dysponują odpowiednim sprzętem oraz wiedzą na temat logistyki, co pozwala na sprawne wykonanie dosłownie każdego zadania. Poza transportowaniem domowego wyposażenia w pojeździe o optymalnej wielkości usługodawcy oferują również wsparcie przy wynoszeniu oraz wniesieniu go do nowego lokalu, sprzątaniu wnętrz, gdy są już puste, a także proponują odbiór elektrośmieci, makulatury czy złomu.

Zlecenia na przeprowadzki cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż do ich wykonania nie zawsze potrzebne jest wieloletnie doświadczenie czy liczna ekipa. Na Zleca.pl umieszczane są bowiem zlecenia, z których realizacją z powodzeniem upora się nawet dwóch mężczyzn bez bogatych zasobów sprzętowych. Ludzie niejednokrotnie szukają wyłącznie wsparcia w przeniesieniu mebli z jednego piętra na inne, więc często można wykonać usługę bez pojazdu.

Jeśli szukasz pomocy w przeprowadzce lub chcesz ją w całości komuś zlecić, umieść ofertę na portalu Zleca.pl. Podjęcie decyzji o dodaniu ogłoszenia skutkuje dotarciem do wykonawców z całej Polski, co znacząco zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniej ekipy. Zlecenia na przeprowadzki pozwalają z łatwością osiedlić się w nowym miejscu, unikając zbędnego stresu oraz wysiłku.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X