Zlecę budowę domu

1 zlecenie

budowa domu, zlecę budowę domu, dom murowany, zlecę budowę pod klucz, domy modułowe, zlecę budowę domu szkieletowego, zlecę budowę domu z bali, budowa domu z keramzytu
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę budowę domu - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę budowę domu. W naszej bazie znajduje się 1 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę budowę domu i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę budowę domu załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.


 1. kompleksowa budowa dachu dwuspadowego

  Zlecę budowę dachu dwuspadowego na nowo powstajacym domu jednorodzinnym o ksztalcie prostokata. Pełne deskowanie, papa, dachówka. 1 komin, 1 wyjście dachowe z komunikacją.

  Kraków 08-12-2022
  6
  1. Zlecenia dekarskie
  2. Zlecę budowę domu
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia zlecę budowę domu za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę budowę domu i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę budowę domu dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę budowę domu, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć budowę domu na Zleca.pl fachowcom

Komu powierzysz budowę domu?

Zamieszczając ogłoszenie na budowę domu spotkasz się z odbiorem wykwalifikowanych fachowców z zakresu doradztwa budowlanego i budowy od: stanu zerowego — fundamentów, stanu surowego otwartego, który obejmuje ukończenie prac przy ścianach zewnętrznych i wewnętrznych, schodach, stropach, więźbie dachowej i pokryciu dachu, czy stanu surowego zamkniętego — montażu okien, drzwi zewnętrznych, murowaniu ścianek działowych i wykonaniu izolacji. Firmy budowlane, które znajdziesz w kategorii „budowa domu” specjalizują się w technologii budowy domów, takiej jak: tradycyjna murowana, w szkielecie drewnianym oraz z prefabrykatów keramzytowych.

Jak zlecić budowę domu?

Decydując się na przedsięwzięcie, jakim jest własna nieruchomość, opublikuj zlecenie w kategorii „budowa domu” i wybierz spośród zgłoszeń firmę budowlaną, z którą nawiążesz współpracę lub skontaktuj się z fachowcami widniejącymi na liście wykonawców, którzy urzeczywistnią Twoje plany o wymarzonym domu.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X