Zlecę spawanie

2 zlecenia

zlecę spawanie, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę spawanie - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę spawanie. W naszej bazie znajduje się 2 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę spawanie i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę spawanie załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

 1. Zlecę spawanie małego stelaża

  Zlecę pospawanie stelaża pod umywalkę który zostanie zaklejony płyta budowlana lub płyta karton gips by finalnie obłożyć stelaż plytkami

  Gdynia 22-11-2022
  13
  1. Zlecenia spawalnicze
  2. Zlecę spawanie
  2 zgłoszenia
 2. Spawanie ramy stolika i konsoli

  Zlecę spawanie ramy stolika 75x75x43 i konsoli 100x80x30 z ocynkowanie na gotowo do zamontowania blatu

  Wrocław 13-11-2022
  34
  1. Zlecenia spawalnicze
  2. Zlecę spawanie
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia zlecę spawanie za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę spawanie i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę spawanie dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę spawanie, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć spawanie na Zleca.pl doświadczonym spawaczom

W jaki sposób zlecić prace spawalnicze?

W bazie wykonawców dostępnych w serwisie znajdziesz spawaczy, z którymi możesz skontaktować się bezpośrednio, a następnie nawiązać z którymś z nich owocną współpracę lub zlecić prace spawalnicze poprzez zamieszczenie ogłoszenia w kategorii „usługi spawalnicze”, by następnie cieszyć się zgłoszeniami potencjalnych zleceniobiorców. Wystarczy wybrać spośród nich najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Komu zlecić spawanie?

Publikując ogłoszenie w kategorii „usługi spawalnicze” spotkasz się z odbiorem wykwalifikowanych spawaczy, pracujących nie tylko w stoczni, ale zarówno na budowie, na hali produkcyjnej czy nawet przy pracach podziemnych. Szerokie grono spawaczy w bazie serwisu Zleca.pl zajmuje się między innymi spawaniem metodami, takimi jak: MIG, MAG, TIG, MMA, SAW. Zawodowo zajmują się łączeniem części konstrukcji stalowych, żeliwnych lub innych rodzajów metali.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X