Zlecę wykonanie dachu

3 zlecenia

zlecę wykonanie dachu, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę wykonanie dachu - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę wykonanie dachu. W naszej bazie znajduje się 3 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę wykonanie dachu i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę wykonanie dachu załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.


 1. Wykonanie nowego dachu dwuspadowego

  Zlecę wykonanie dachu dwuspadowego + podbitka + montaż rynien+ obróbki blacharskie w nowo budowanym domu. Krycie dachówką ceramiczną, powierzchnia krycia ok 220mkw. Proszę o wycenę samej robocizny.

  Warszawa 27-11-2022
  47
  1. Zlecenia dekarskie
  2. Zlecę wykonanie dachu
  0 zgłoszeń
 2. Instalacja fotowoltaiczna - zlecę

  Zlecę wykonanie instlacji fotowoltaicznej: Założenia projektu: a) panele 28 paneli w 2óch stringach po 14 szt.(2x1m - monokrystaliczne ~350W) 1 string płasko na dachu - kąt około 14 stopni 2 string podniesiony o 20 stopni za pomocą wsporników b) Inwerter- najlepiej Solaredge S...

  Łódź 20-11-2022
  10
  1. Zlecenia fotowoltaiczne
  2. Zlecę wykonanie dachu
  0 zgłoszeń
 3. wykonanie stropodachu

  Zlecę wykonanie stropodachu. Projekt domu Współczesny D31

  Widawa 14-11-2022
  5
  1. Zlecenia budowy domów
  2. Zlecę wykonanie dachu
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia zlecę wykonanie dachu za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę wykonanie dachu i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę wykonanie dachu dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę wykonanie dachu, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć wykonanie dachu na Zleca.pl

Jak zlecić wykonanie dachu?

Decydując się na zlecenie wykonania dachu, zamieść ogłoszenie w kategorii „zlecenia dekarskie”. W odpowiedzi na nie skontaktują się z Tobą fachowcy, którzy mają odpowiednie umiejętności i doświadczenie w pracach dekarskich. Jeśli jednak ważny jest dla Ciebie czas, sam możesz odezwać się do wybranego specjalisty. Pozwoli Ci to w łatwy i szybki sposób nawiązać współpracę z profesjonalnym dekarzem.

Do kogo trafi zlecenie wykonania dachu?

Po zamieszczeniu na stronie Zleca.pl ogłoszenia wykonania dachu informacja ta trafi do fachowców świadczących usługi dekarskie. W ramach podejmowanych przez nich prac zajmują się oni m.in. wymianą i wykonawstwem podkładów pod pokrycia dachowe, naprawą rozmaitych uszkodzeń, montażem okien dachowych oraz wykonują zadaszenia budynków. Co więcej, do zadań profesjonalnych dekarzy zalicza się również instalowanie urządzeń odprowadzających wodę z dachu. Zlecając zadanie w zakładce „zlecenia dekarskie”, możesz liczyć na odzew ze strony fachowców.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X