Zlecę wykonanie drzwi

3 zlecenia

zlecę wykonanie drzwi, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę wykonanie drzwi - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę wykonanie drzwi. W naszej bazie znajduje się 3 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę wykonanie drzwi i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę wykonanie drzwi załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

 1. Drzwi przesuwne

  Zlecę wykonanie drzwi przesuwnych. Drzwi będą przedzielać przestrzeń biurową na długości 350cm i wysokości 240cm.

  Żychlin 07-12-2022
  43
  1. Zlecenia stolarskie
  2. Zlecę wykonanie drzwi
  0 zgłoszeń
 2. Wykonanie kompleksowego remontu niewielkiego mieszkania

  Zlecę wykonanie kompleksowego remontu mieszkania składającego się z dużego pokoju oraz małej łazienki i kuchni. Między innymi do wykonania łazienka, kuchnia, przestawienie ściany, instalacja CO, wygładzenie wszystkich ścian, osadzenie drzwi itp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

  Grabów nad Prosną 06-12-2022
  57
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę wykonanie drzwi
  0 zgłoszeń
 3. Tynkowanie garazu

  Zlecę wykonanie tynków cementowo-wapiennych (mogą być maszynowe bądź ręczne) w garażu. Wymiary garażu 3x6.4 metra - wysokosc 3 metry. Jedna ze scian to w 2/3 brama garażowa. Do obrobienia dwa mełe okienka oraz drzwi wejściowe do garażu. Tynkowanie dotyczy tylko ścian

  Warszawa 24-11-2022
  15
  1. Zlecenia dla murarzy i tynkarzy
  2. Zlecę wykonanie drzwi
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia zlecę wykonanie drzwi za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę wykonanie drzwi i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę wykonanie drzwi dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę wykonanie drzwi, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć wykonanie drzwi na Zleca.pl

W jaki sposób zlecić wykonanie drzwi?

Jeśli chcesz zlecić wykonanie drzwi, zamieść ogłoszenie na stronie Zleca.pl w kategorii „remonty”. Dzięki temu osoby z odpowiednimi kompetencjami w łatwy sposób dotrą do Twojego zlecenia, a następnie nawiążą z Tobą kontakt. Ich umiejętności pozwolą stworzyć produkt funkcjonalny, trwały i zgodny z ustalonym wcześniej projektem.

Do kogo trafi zlecenie wykonania drzwi?

Po zamieszczeniu na portalu Zleca.pl ogłoszenia wykonania drzwi zlecenie to trafi do bazy fachowców zajmujących się m.in. stolarstwem. Wśród nich są zarówno specjaliści w tej dziedzinie, jak i majsterkowicze, którzy rzetelnie wykonują powierzone im zadanie. Szeroki zakres działań ekspertów obejmuje nie tylko samo wykonawstwo drzwi, ale również szereg innych prac. Można do nich zaliczyć np. wycinanie otworów, montaż ościeżnic, a także ich prawidłowe osadzanie. Firmy, które znajdziesz w kategorii „remonty”, korzystają z nowoczesnych narzędzi, a wytwarzane przez nich drzwi powstają zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X