Zlecę wykonanie elewacji

4 zlecenia

zlecę wykonanie elewacji, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę wykonanie elewacji - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę wykonanie elewacji. W naszej bazie znajduje się 4 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę wykonanie elewacji i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę wykonanie elewacji załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

 1. Zlecenie na wykonanie elewacji

  Zlecę wykonie elewacji z drewna. Konkrety podam w późniejszym kontakcie tel lub przez e-mail. Termin rozpoczęcia prac szacuję na kwiecień tego roku. Zapraszam do zgłoszeń, rozpatrzę każde.

  Wrocław 27-11-2022
  78
  1. Pozostałe zlecenia budowlane
  2. Zlecę wykonanie elewacji
  0 zgłoszeń
 2. Wykonanie elewacja budynku jednorodzinnego - parterowego

  Zlecę wykonanie elewacji budynku jednorodzinnego - parterowego Całość elewacji ok. 140 m kw Proszę o wycenę robocizna z materiałem.

  Białystok 23-11-2022
  43
  1. Zlecenia na elewacje, ocieplenie budynku
  2. Zlecę wykonanie elewacji
  0 zgłoszeń
 3. Zlecę wykonanie elewacji

  Zlecę wykonanie elewacji - tylko i wyłącznie maszynowo. Trzeba zaciągnąć na starej elewacji klej. Dodatkowo w zakres prac wchodzi: wykończenie okien:styropian,narożniki i.t.p. TynkiPowierzchnia około 110 m kw.

  Nowa Karczma 22-11-2022
  72
  1. Zlecenia na elewacje, ocieplenie budynku
  2. Zlecę wykonanie elewacji
  0 zgłoszeń
 4. Elewacja i ocieplenie

  Zlecę wykonanie elewacji i ocieplenia nowo budowanego domu jednorodzinnego. Praca do wykonania za kilka miesięcy. Projekt:wygodny3

  Toruń 10-11-2022
  31
  1. Zlecenia na elewacje, ocieplenie budynku
  2. Zlecę wykonanie elewacji
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia zlecę wykonanie elewacji za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę wykonanie elewacji i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę wykonanie elewacji dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę wykonanie elewacji, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć wykonanie elewacji na Zleca.pl

Komu powierzyć wykonanie elewacji?

Zlecając wykonanie elewacji na Zleca.pl, zyskujesz dostęp do bazy fachowców świadczących usługi budowlane. Ich wiedza i doświadczenie pozwala realizować powierzone zadania na różnych etapach prac. Specjaliści ci zajmują się m.in. remontami istniejącej już elewacji lub jej montażem na nowo powstających budynkach. Podejmują się oni także docieplania obiektów z wykorzystaniem trwałych i sprawdzonych rozwiązań, np. styropianu, pianki PUR i wełny mineralnej. Dzięki współpracy z nimi będziesz cieszyć się funkcjonalnym i estetycznie wykończonym domem.

W jaki sposób zlecić wykonanie elewacji?

W celu zlecenia wykonania elewacji budynku zamieść ogłoszenie na stronie Zleca.pl w zakładce „remonty”. Baza firm budowlanych, do której zyskasz dostęp, pozwoli Ci na znalezienie wykwalifikowanego fachowca gotowego podjąć się realizacji prac elewacyjnych. Po krótkim czasie otrzymasz wiadomości od specjalistów lub sam skontaktujesz się z wykonawcą spełniającym Twoje oczekiwania.

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X