Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej

1 zlecenie

zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę wykonanie instalacji elektrycznej. W naszej bazie znajduje się 1 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę wykonanie instalacji elektrycznej załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

 1. Remont mieszkania

  Witam. Zlecę remont mieszkania. W ramach remontu trzeba wykonać: - położenie gładzi na scianach + pomalowanie białą farbą (mieszkanie 42m2) sufity i ściany - połozenie płytek w łazience + wykonanie instalacji elektrycznej + wykonanie instalacji sanitarnej + montaz kabiny prysznicowej, umywalki, u...

  Kraków, małopolskie 01-07-2022
  46
  1. Zlecenia na remonty kompleksowe
  2. Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej
  3 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia zlecę wykonanie instalacji elektrycznej za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę wykonanie instalacji elektrycznej dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć wykonanie instalacji elektrycznej na Zleca.pl

W jaki sposób zlecić wykonanie instalacji elektrycznej?

Kiedy chcesz zlecić wykonanie instalacji elektrycznej wystarczy, że opublikujesz ogłoszenie w kategorii „wykonanie instalacji elektrycznej”, a elektrycy z odpowiednimi uprawnieniami odezwą się do Ciebie w zgłoszeniach. Jeśli nie chcesz czekać, sam wybierz odpowiedniego fachowca z listy wykonawców i skontaktuj się z nim.

Komu zlecić wykonanie instalacji elektrycznej?

Po dodaniu ogłoszenia w kategorii „wykonanie instalacji elektrycznej”skontaktują się z Tobą elektrycy z uprawnieniami do wykonywania: montażu i naprawy instalacji elektrycznej, konserwacyjno-naprawczych instalacji zalicznikowych, oraz urządzeń elektrycznych. Do ich umiejętności należy: projektowanie instalacji elektrycznych, sieci elektrycznych, a także montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną. Jeśli masz potrzebę skorzystania z usług elektryka, znalazłeś się w odpowiednim miejscu serwisu Zleca.pl

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej - zlecenia w innych miejscowościach

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej - zlecenia z podziałem na województwa

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X