Praca dla nauczycieli matematyki

(104307)

Czeladź, śląskie0 zgłoszeń
Budżet zlecenia: nieokreślonyTermin wyświetlania upłynął

Rozwijaj z nami najnowszą platformę matematyczną mathematics.live - najnowszy projekt EDU Games S.A., operatora dyktanda.pl

Dołącz do naszego zespołu i zdobądź branżowe doświadczenie w nowoczesnym wydaniu.

Poszukujemy nauczycieli matematyki, oraz nauczycieli matematyki z językiem hiszpańskim do stałej współpracy, przy rozbudowie naszej nowej platformy.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy:

Praca online we własnym domu.

Może to być Twoje zajecie główne lub dodatkowe, w zależności od Twoich potrzeb.

Rozliczenie czasu pracy na podstawie przepracowanych godzin lub za wykonany projekt - do ustalenia.

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

Twoje przykładowe zadania w ramach współpracy:

Nadzór nad treściami w serwisie.

Tworzenie testów/sprawdzianów.

Doradztwo w zakresie podstawy programowej.

Przygotowywanie contentu matematycznego.

Serdeczne zapraszamy do kontaktu!

Swoje zgłoszenia/CV prosimy przesyłać na adres mailowy:

###premium###

Tytuł: nauczyciel matematyki

0 zgłoszeń
    Szczegóły

    X