Fachowcy
 1. Fachowcy
 2. Cenniki
 3. Zlecenia
Dodaj zlecenieDołącz do fachowców

Pytajnik - ikonka - Zleca.plJak dodać cennik usług?

 1. Aby dodać cennik usług musisz posiadać konto wykonawcy w serwisie. Założenie konta jak i dodanie cennika jest całkowicie darmowe. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, sprawdź ten poradnik: jak zostać wykonawcą.
 2. Następnie zaloguj się do swojego konta i przejdź do zakładki "Wykonawca" ->"Cennik". Wyświetli się nowa strona, na której można dodawać cenniki usług.
 3. Przy dodawaniu usług do cennika sprawdź koniecznie, czy na dostępnej liście usług potrafisz znaleźć to, czego szukasz. Istnieją dwie możliwości:

  • Wyszukaj i wybierz konkretną usługę z dostępnej listy, wówczas Twoja oferta pojawi się zarówno na profilu wykonawcy, jak i cennikach usług w serwisie Zleca.pl.
  • Jeśli na liście dostępnych usług nie ma takiej, której szukasz, dodaj nową usługę wypełniając pola "Propozycja nowej usługi" oraz "Jednostka". Po dodaniu jej do cennika, pojawi się ona na Twoim profilu wykonawcy. Po pozytywnej weryfikacji, wprowadzimy Twoją ofertę do ogólnej listy usług w serwisie, co spowoduje, że Twoja propozycja cenowa zostanie dodana do cennika usług z wybranej kategorii.
 4. Udostępnij swój cennik usług i trafiaj do większej ilości potencjalnych klientów!
Menu

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X