Zlecenia spawalnicze

Spawaczu! Wybierz zlecenie spawalnicze, które odpowiada na Twoje oczekiwania i podejmij owocną współpracę.

4 zlecenia

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń

 1. Zlecę wykonanie balustrady stalowej wewnętrznej z blachy perforowanej

  Zlecę wykonanie i montaż balustrady stalowej wewnętrznej z wypełnieniem z blachy perforowanej z okrągłymi otworami. Kolor czarny. Wymiary podeślę zainteresowanym podjęciem się zlecenia. D...

  1 zgłoszenie
 2. Szukam firmy do wykonania balustrady stal czarna - przeszklona

  Szukam firmy do wykonania balustrady stal czarna, przeszklona w kształcie litery "L" długośc całkowita 2,7 mb

  0 zgłoszeń
 3. Zlecę wykonanie 3 balustrad kutych, stal czarna

  Zlecę wykonanie 3 balustrad kutych, stal czarna, do zamocowania na balkonach w domku jednorodzinnym - projekt Gracja mała 2. Realizacja możliwa od zaraz. Termin wykonania maksymalnie 4 tygod...

  0 zgłoszeń
 4. Zlecenie dla spawacza

  Poszukiwana osoba, która pospawa konstrukcję dachową. Zlecenie dotyczy montażu metalowych wiązarów do kotew, przyspawania oraz wypoziomowania metalowych łat.

  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia spawalnicze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia spawalnicze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia spawalnicze, zlecenia dla spawaczy, zlecę spawanie

Zlecanie pracy za pośrednictwem portalu Zleca.pl umożliwia dotarcie do osób lub firm z całego kraju. Umieszczenie na stronie ogłoszenia uwzględniającego możliwie jak najwięcej informacji znacząco ułatwia znalezienie wykonawcy o odpowiedniej charakterystyce. Zlecenia spawalnicze są skierowane do usługodawców o konkretnym wachlarzu umiejętności.

Spawanie to dość skomplikowana czynność, której bezwzględnie nie powinni wykonywać amatorzy. Wymaga pewnej ręki, wiedzy, a także odpowiedniego sprzętu. Tylko profesjonaliści, tworzą z metalowych prętów konstrukcję bezpieczną, wytrzymałą i estetyczną. Zlecenia spawalnicze dotyczą zwykle produkcji balustrad, poręczy, bram, furtek bądź stalowych elementów wystroju wnętrz o industrialnym charakterze. Najczęściej są one dedykowane firmom oraz osobom prywatnym, które dysponują sprzętem najwyższej jakości.

Metalowe konstrukcje stanowią obecnie ważny element przydomowej przestrzeni, a także odpowiadają na współczesne trendy wnętrzarskie. Ich popularność nieustannie rośnie. Zlecenia spawalnicze pozwalają na umieszczenie tego rodzaju konstrukcji we własnym domu lub na działce. Dodając w bazie Zleca.pl ofertę dla specjalistów w dziedzinie spawalnictwa, metaloplastyki czy ślusarstwa, uzyskuje się możliwość skorzystania z usług najlepszych usługodawców.