Pozostałe zlecenia Łódź

1 zlecenie

specjalistyczne zlecenia z łodzi
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Pozostałe zlecenia w Łodzi

Szukasz zleceń pozostałych z Łodzi? Oto 1 aktualny rekord z kategorii pozostałe zlecenia Łódź. Wybieraj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi.


 1. Instalacja fotowoltaiczna - zlecę

  Zlecę wykonanie instlacji fotowoltaicznej: Założenia projektu: a) panele 28 paneli w 2óch stringach po 14 szt.(2x1m - monokrystaliczne ~350W) 1 string płasko na dachu - kąt około 14 stopni 2 string podniesiony o 20 stopni za pomocą wsporników b) Inwerter- najlepiej Solaredge S...

  Łódź 20-11-2022
  13
  1. Pozostałe zlecenia
  2. Zlecenia fotowoltaiczne
  0 zgłoszeń

Zdobywaj pozostałe zlecenia z Łodzi za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer z Łodzi? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane pozostałe zlecenia z Łodzi i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto
Oferty z całej Polski:

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla pozostałe usługi w Łodzi

Jeśli szukasz zleceń pozostałych z Łodzi, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów z Łodzi na Zleca.pl!

Baza aktualnych zleceń z kategorii pozostałe zlecenia Łódź. W naszej bazie znajduje się na ten moment 1 zleceń. Zapoznaj się z ofertami z kategorii pozostałe zlecenia w Łodzi i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń pozostałych z Łodzi załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X