Zlecenia serwisowe

4 zlecenia

zlecenia serwisowe, zlecenia naprawcze, naprawa urządzeń elektronicznych, zlecenia naprawy, serwis, konserwacja urządzeń
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia serwisowe

Nawet najwyższej jakości urządzenia ulegają awariom, przez co na Zleca.pl pojawiają się zróżnicowane zlecenia serwisowe. Oferty uwzględniają naprawę komputerów, sprzętu RTV lub AGD, domowej elektroniki, telefonów oraz maszyn specjalistycznych. Przejrzyj zamieszczone ogłoszenia i wybierz zadanie dla siebie. Oto 4 aktualne rekordy z kategorii zlecenia serwisowe. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi serwisowe i naprawcze.

 1. Naprawa spłuczki

  Zlecę serwis spłuczki toaletowej, prawdopodobnie wystarczy wyczyścić mechanizm, który się zacina lub wymienić jej mechanizm gdyż nieustannie leje się z niej woda.

  Katowice 06-12-2022
  1. Zlecenia serwisowe
  2. Pozostałe zlecenia naprawcze
  1 zgłoszenie
 2. Zlecę serwis pieca olejowego

  Wymiana filtrów i dyszy w piecu olejowym

  Gdańsk 23-11-2022
  16
  1. Zlecenia serwisowe
  2. Pozostałe zlecenia naprawcze
  0 zgłoszeń
 3. Zlecę serwis pieca olejowego

  Wymiana filetów i dyszy w piecu olejowym kontakt: i.minkow@intema.pl 602519278 Intema Sp. z o.o. ul. Siennicka 25a 80-758 Gdańsk NIP: 5833210184

  Gdańsk 23-11-2022
  16
  1. Zlecenia serwisowe
  2. Pozostałe zlecenia naprawcze
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia serwisowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi serwisowe i naprawcze? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia serwisowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Usługi serwisowe

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla usługi serwisowe

Jeśli szukasz zleceń serwisowych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

W dzisiejszych czasach urządzenia elektroniczne spotyka się dosłownie na każdym kroku. Otaczają ludzi w domach czy biurach, a wiele z nich mają oni nieustannie przy sobie. Jednak nawet inwestycja w sprzęt najwyższej klasy nie gwarantuje braku usterek bądź awarii, z którymi prędzej czy później przychodzi się mierzyć każdemu. Z większością nie sposób poradzić sobie samodzielnie. Wówczas należy pamiętać, że warto współpracować jedynie z rzetelnymi usługodawcami. Dodanie zlecenia naprawczego na Zleca.pl sprawia, że fachowcy sami będą się do Ciebie garnąć, a ty spośród kandydatów wybierzesz osobę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

W przypadku wielu awarii telefonów, maszyn specjalistycznych, domowej elektroniki, sprzętu RTV lub AGD czy też komputerów konkretne usterki widoczne są już na pierwszy rzut oka. Taka sytuacja znacząco upraszcza realizację zadania. Istnieją jednak okoliczności, w których samo zidentyfikowanie i określenie problemu stanowi wyzwanie. Zlecenia naprawcze znajdujące się w bazie portalu Zleca.pl są kierowane zarówno do osób z wieloletnim doświadczeniem lub wyspecjalizowanych firm, jak i ludzi, którzy sprawdzają się wyłącznie przy nieskomplikowanych naprawach. Nie każde zlecenie wymaga fachowej wiedzy czy profesjonalnego sprzętu. Niekiedy do rozwiązania problemu wystarczy prosta wymiana części lub podzespołu. Z drugiej strony, z usterkami maszyn specjalistycznych lub urządzeń wzbogaconych o najnowsze technologie poradzą sobie prawdopodobnie tylko wyspecjalizowani zawodowcy. Zlecający poszukują wykonawców o różnych zakresach umiejętności, więc naprawdę wielu usługodawców może znaleźć ofertę dla siebie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w naprawie dowolnego urządzenia, umieść ogłoszenie na Zleca.pl. Dzięki temu, że wykonawcy zainteresowani tym obszarem przeglądają bazę zleceń naprawczych, z pewnością szybko uda się zażegnać problem.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X