Zlecenia naprawcze

4 zlecenia

Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń naprawczych

 1. Naprawa telefonu

  Zlecę naprawę iphona se. Bez winy upadku, zalania, czy czegokolwiek nagle telefon się wylaczyl i co jakiś czas mruga ikonka jabłka. Nie da się go włączyć, podładować, nic. Czy jest w stanie ...

  Szczecin, zachodniopomorskie 05-12-2021
  59
  0 zgłoszeń
 2. Wymiana przycisku HOME w Samsung Galaxy S6 Edge Plus

  Zlecę

  Radom, mazowieckie 01-12-2021
  44
  0 zgłoszeń
 3. Naprawa telefonu komórkowego

  Zlecę naprawę telefonu, który po upadku z wysokości nie czyta karty/nie ma zasięgu/nie można dzwonić/nie działa internet. IPhone 6.

  Sosnowiec, śląskie 18-11-2021
  12
  0 zgłoszeń
 4. Naprawa iPhone 8

  Poszukuję kogoś kto naprawi zbity wyświetlacz (rozlana matryca) w iPhonie 8 po upadku z wysokości. Jak najniższym konsztem.

  Kraków, małopolskie 11-11-2021
  19
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia naprawcze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia naprawcze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne kontoPowiązane strony:   Usługi naprawcze 

Zlecenia naprawcze z podziałem na województwa

Zlecenia naprawcze w innych miejscowościach

Filtry
zlecenia naprawcze

W dzisiejszych czasach urządzenia elektroniczne spotyka się dosłownie na każdym kroku. Otaczają ludzi w domach czy biurach, a wiele z nich mają oni nieustannie przy sobie. Jednak nawet inwestycja w sprzęt najwyższej klasy nie gwarantuje braku usterek bądź awarii, z którymi prędzej czy później przychodzi się mierzyć każdemu. Z większością nie sposób poradzić sobie samodzielnie. Wówczas należy pamiętać, że warto współpracować jedynie z rzetelnymi usługodawcami. Dodanie zlecenia naprawczego na Zleca.pl sprawia, że fachowcy sami będą się do Ciebie garnąć, a ty spośród kandydatów wybierzesz osobę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

W przypadku wielu awarii telefonów, maszyn specjalistycznych, domowej elektroniki, sprzętu RTV lub AGD czy też komputerów konkretne usterki widoczne są już na pierwszy rzut oka. Taka sytuacja znacząco upraszcza realizację zadania. Istnieją jednak okoliczności, w których samo zidentyfikowanie i określenie problemu stanowi wyzwanie. Zlecenia naprawcze znajdujące się w bazie portalu Zleca.pl są kierowane zarówno do osób z wieloletnim doświadczeniem lub wyspecjalizowanych firm, jak i ludzi, którzy sprawdzają się wyłącznie przy nieskomplikowanych naprawach. Nie każde zlecenie wymaga fachowej wiedzy czy profesjonalnego sprzętu. Niekiedy do rozwiązania problemu wystarczy prosta wymiana części lub podzespołu. Z drugiej strony, z usterkami maszyn specjalistycznych lub urządzeń wzbogaconych o najnowsze technologie poradzą sobie prawdopodobnie tylko wyspecjalizowani zawodowcy. Zlecający poszukują wykonawców o różnych zakresach umiejętności, więc naprawdę wielu usługodawców może znaleźć ofertę dla siebie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w naprawie dowolnego urządzenia, umieść ogłoszenie na Zleca.pl. Dzięki temu, że wykonawcy zainteresowani tym obszarem przeglądają bazę zleceń naprawczych, z pewnością szybko uda się zażegnać problem.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X