Zlecę wykonanie posadzki

1 zlecenie

zlecę wykonanie posadzki, zlecenia
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Zlecę wykonanie posadzki - lista zleceń

Baza aktualnych zleceń - zlecę wykonanie posadzki. W naszej bazie znajduje się 1 ogłoszeń. Zapoznaj się z ofertami zleceń zlecę wykonanie posadzki i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń zlecę wykonanie posadzki załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

 1. Posadzka epoksydowa w garażu

  Zlecę wykonanie antypoślizogwej, epoksydowej posadzki w garażu 20m2. Obecna posadzka–wylewka cementowa/betonowa z widoczną dylatacją przy ścianie. Do zrobenia posadzka wraz z cokołem wokół ściany.

  Łódź, łódzkie 15-06-2022
  30
  1. Zlecenia na układanie parkietu, podłogi, posadzki, montaż paneli
  2. Zlecę wykonanie posadzki
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia zlecę wykonanie posadzki za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia zlecę wykonanie posadzki i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Otrzymuj zlecenia zlecę wykonanie posadzki dla wykonawców

Jeśli szukasz zleceń - zlecę wykonanie posadzki, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zleć wykonanie posadzki na Zleca.pl

Jak zlecić wykonanie posadzki?

W serwisie Zleca.pl, aby zlecić wykonanie posadzki wystarczy dodać ogłoszenie w kategorii „wykonanie posadzki”, zaznajomić się z ofertami firm budowlanych i wybrać tę najkorzystniejszą lub wyszukać fachowca z upublicznionej listy wykonawców.

Komu zlecić wykonanie posadzki?

Dzięki zamieszczeniu zlecenia na wykonanie posadzki w serwisie Zleca.pl, zyskujesz możliwość nawiązania współpracy z firmami budowlanymi, oraz fachowcami, którzy kompleksowo wykonają zlecenie na: posadzki bezspoinowe, spoinowe, żywiczne i mozaikowe, odpowiednio dobrane ze względu na ich przeznaczenie — domowe, czy przemysłowe. Na posadzki żelbetowe i betonowe, jako warstwę ochronną fachowcy stosują okładziny między innymi z: płytek ceramicznych i kamiennych, powłoki z żywic chemoodpornych, desek, parkietu, czy wykładzin.

Zlecę wykonanie posadzki - zlecenia w innych miejscowościach

Zlecę wykonanie posadzki - zlecenia z podziałem na województwa

Filtry

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X