Dodaj zlecenieDołącz do fachowców

Prowadzenie facebooka

(104863)

Sosnowiec, śląskie4 zgłoszenia
Budżet zlecenia: nieokreślonyOd 22-07-2022
Do końca 71 dni

Poszukuję osoby do stałej współpracy, branża moda damska i męska które będzie:

- podtrzymywała kontakt z istniejącymi klientami

- odpowiadała szybko na komentarze

- tworzyła ciekawe teksty i linkowała do sklepu

- tworzyła konkursy, zabawy dla fanów

- zdobywała fanów dla fanpaga,

- zdobywała lajki do postów

- szerzyła zasięgi

Propozycja wykonania zlecenia

Aby dodać propozycję wykonania zlecenia, zaloguj się.
Nie masz konta? Zostań wykonawcą i aplikuj na zlecenia całkowicie za darmo!

4 zgłoszenia
 1. 22.07.2022

  Poprowadzę Twoje media społecznościowe budując profesjonalny wizerunek firmy. Zapewniam opracowanie i publikację wpisów, promocję oraz kompleksowe raportowanie działań. Zweryfikuje obecne profile i w razie konieczności ich zmodyfikuje wizualnie oraz merytorycznie, tak aby były bardziej przyjazne potencjalnym odbiorcom. W ramach współpracy zapewniam przygotowanie statycznych grafik na Twój profil. W pierwszej kolejności przygotowuje harmonogram wpisów, kolejno po jego akceptacji przez klienta tworze merytoryczne treści i unikalne grafiki bazujące na dostarczonych zdjęciach lub utworzonych grafikach. Jeśli zachodzi taka potrzeba dodatkowo zajmuje się promocją – FacebookAds. Ustalam potencjalną grupę docelową, budżet na promocję, dane demograficzne i daty promocji, kolejno uruchamiając reklamę i analizując statystyki. W celu budowy społeczności na bieżąco weryfikuje osoby, które odbyły integracje z postem, aby kolejno zaprosić je do polubienia Twojego profilu. Takie działanie pozwala szybko pozyskać wielu nowych obserwujących, którzy w przyszłości mogą stać się Twoimi klientami. Sprawię, że Twoja firma zaistnieje w Internecie. Obserwuje tendencje panujące w social media i dopasowuje do nich metody działania, które są gwarancją skuteczności. Chcesz poprawić wizerunek swojej firmy w sieci? Zgłoś się do mnie! Współpraca ze mną to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Koszt za miesiąc jest ustalany indywidualnie - zależny jest od ilości godzin poświeconych tygodniowo - czy też ilości postów miesięcznie.

 2. 23.07.2022

  Poprowadzę Twoje media społecznościowe budując profesjonalny wizerunek firmy. Zapewniam opracowanie i publikację wpisów, promocję oraz kompleksowe raportowanie działań. Zweryfikuje obecne profile i w razie konieczności ich zmodyfikuje wizualnie oraz merytorycznie, tak aby były bardziej przyjazne potencjalnym odbiorcom. W ramach współpracy zapewniam przygotowanie statycznych grafik na Twój profil. W pierwszej kolejności przygotowuje harmonogram wpisów, kolejno po jego akceptacji przez klienta tworze merytoryczne treści i unikalne grafiki bazujące na dostarczonych zdjęciach lub utworzonych grafikach. Jestem również w stanie poprowadzic instagrama firmy.

  2000 zł brutto

 3. 27.07.2022

  Dzień dobry, rozpoczynam swoją nową historię, którą jest praca w social mediach . Z wielką przyjemnością pomogę Ci w następującym zakresie : 1. Prowadzenie kont na platformach Facebook \ Instagram, ` 2. Tworzenie Kampanii \ Reklam, 3. Pozyskiwanie nowych klientów, Z uwagi, że zaczynam i poszukuję zleceń oferuję bardzo atrakcyjne ceny. Wystawiam faktury. Pozdrawiam !

  EASS Marketing - awatar wykonawcy - Zleca.pl
 4. Zapraszam do współpracy. Chętnie zrealizuję zlecenie.

  1000 zł brutto

Szczegóły

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X