Upadek w Google. Poważny problem

(105147)

Lublin, lubelskie1 zgłoszenie
Budżet zlecenia: nieokreślonyTermin wyświetlania upłynął

Kontakt przez zleca.pl lub ###premium###

Szukam osoby z branży SEO/pozycjonowanie, która przyjrzy się mojemu problemowi, spróbuje znaleźć powód, rozwiązanie i udzieli rad co robić dalej. Im więcej uda się zrobić tym więcej zapłacę.

Od razu opiszę w czym rzecz. Moja strona w Google, w ostatnich miesiącach uzyskiwała średnio około 220 wejść z wyszukiwarki. Dogadałem się z kimś na zrobienie optymalizacji strony. Według osoby wykonującej udało się poprawić wyniki, faktycznie screeny z tych różnych narzędzi do analiz pokazywały, że źółte kółeczka zamieniły się na zielone i ogólnie te wyniki trochę podskoczyły. Optymtalizacja miała miejsce w dniach około 18-21 listopada, wtedy najwięcej zostało zrobione.

20-21 listopada strona zaliczyła totalny upadek w Google. Liczba wejść od tych dni wynosi około 50 dziennie (z wyszukiwarki).

Posiadałem sporo fraz, np. nazwę jakiejś firmy i wyniki były na pierwszej stronie Google. Teraz nie da się tego znaleźć, klikam 15, 16, 17 stronę wyników, nie ma.

Strona "egzystuje" w wyszukiwarce, bo po wpisaniu adresu pojawiają się linki.

Strona nie dostała filtra, w Search Console w "Ręczne działania" mam wszystko ok. Strona działa na Wordpressie, ale była tworzona od zera.

Próbując ratować sprawę, przywróciłem kopię strony i bazy z dnia zanim rozpoczęła się jakakolwiek ingerencja. Kolejny krok to właśnie znalezienie kogoś, kto może miał podobne sprawy, albo po prostu wie co mogło się stać.

WAŻNE: proszę o oferty, a nie gotowe rozwiązanie. Nie zapłacę osobie, która od razu, bez mojej akceptacji stawki, od razu coś zaproponuje i będzie oczekiwać zapłaty. Najpierw kontakt i później działamy. Jestem w stanie dobrze zapłacić. Dziękuję za przeczytanie mojego zlecenia. Miłego dnia.

1 zgłoszenie
 1. 16.11.2022

  Dzień dobry. Zajmuję się copywritingiem SEO, pozycjonowaniem i innymi działaniami z zakresu marketingu internetowego. Chętnie przyjrzę się problemowi., trudno bowiem tak od razu znaleźć rozwiązanie. To byłaby czysta spekulacja. Jeden z moich Klientów miał podobny problem. Dziś jest lokalnie (usługi w konkretnym regionie - takie było pierwotne założenie) na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google. Część witryny przebiła się także to top w skali ogólnopolskiej. Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o więcej informacji. Na wszelki wypadek dodam, że wystawiam FV przez portal Useme. Wskazana cena jest hipotetyczna. Trzeba po prostu wypełnić tę rubrykę przed wysłaniem odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu. Igor.Jakubowski(dot)gmail.com

  100 zł brutto

  Freelancer - awatar wykonawcy - Zleca.plInne zlecenia z kategorii zlecenia pozycjonowania

Freelancer zlecenia, Dam zlecenie, Zlecę wykonanie, zlecę pozycjonowanie


 1. Optymalizacja i modyfikacje strony Wordpress Toruń

  Zlecę optymalizację pod kątem seo oraz modyfikację strony internetowej opartej na wordpressie.

 2. Pozycjonowanie strony Białystok

  Witam, Szukam osoby, która pomogłaby Naszej firmie dotrzeć do większej ilości klientów. Strona istnieje, kampania google ads równ...
Wykonawcy z kategorii pozycjonerzy, SEO

Pozycjonerzy, SEO Lublin, Pozycjonerzy, SEO


 1. SHPAQUE'S DESIGN Bohdan Woś

  Strony / Aplikacje WWW Oferujemy wykonanie najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych stron, serwisów, portali i aplikacji int...

  Lublin, lubelskie
 2. Kcstudio

  Oferujemy tworzenie sklepów oraz stron internetowych. Zarówno dla małych lokalnych przedsiębiorców jak i dla dużych firm. Projekto...

  Lublin, lubelskie
Szczegóły

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X