Dodaj zlecenieDołącz do fachowców

(Nieaktualne) Upadek w Google. Poważny problem, poważna zapłata

(105144)

Lublin, lubelskie0 zgłoszeń
Budżet zlecenia: nieokreślonyOd 15-11-2022
Do końca 9 dni

Szukam osoby z branży SEO/pozycjonowanie, która przyjrzy się mojemu problemowi, spróbuje znaleźć powód, rozwiązanie i udzieli rad co robić dalej. Im więcej uda się zrobić tym więcej zapłacę.

Od razu opiszę w czym rzecz. Moja strona w Google, w ostatnich miesiącach uzyskiwała średnio około 220 wejść z wyszukiwarki. Dogadałem się z kimś na zrobienie optymalizacji strony. Według osoby wykonującej udało się poprawić wyniki, faktycznie screeny z tych różnych narzędzi do analiz pokazywały, że źółte kółeczka zamieniły się na zielone i ogólnie te wyniki trochę podskoczyły. Optymtalizacja miała miejsce w dniach około 18-21 listopada, wtedy najwięcej zostało zrobione.

20-21 listopada strona zaliczyła totalny upadek w Google. Liczba wejść od tych dni wynosi około 50 dziennie (z wyszukiwarki).

Posiadałem sporo fraz, np. nazwę jakiejś firmy i wyniki były na pierwszej stronie Google. Teraz nie da się tego znaleźć, klikam 15, 16, 17 stronę wyników, nie ma.

Strona "egzystuje" w wyszukiwarce, bo po wpisaniu adresu pojawiają się linki.

Strona nie dostała filtra, w Search Console w "Ręczne działania" mam wszystko ok. Strona działa na Wordpressie, ale była tworzona od zera.

Próbując ratować sprawę, przywróciłem kopię strony i bazy z dnia zanim rozpoczęła się jakakolwiek ingerencja. Kolejny krok to właśnie znalezienie kogoś, kto może miał podobne sprawy, albo po prostu wie co mogło się stać.

WAŻNE: proszę o oferty, a nie gotowe rozwiązanie. Nie zapłacę osobie, która od razu, bez mojej akceptacji stawki, od razu coś zaproponuje i będzie oczekiwać zapłaty. Najpierw kontakt i później działamy. Jestem w stanie dobrze zapłacić. Dziękuję za przeczytanie mojego zlecenia. Miłego dnia.

Propozycja wykonania zlecenia

Ogłoszenie jest nieaktualne
0 zgłoszeń  Inne zlecenia z kategorii zlecenia dla pozycjonerów, SEO

  Freelancer zlecenia, Dam zlecenie, Zlecę wykonanie, zlecę pozycjonowanie


  1. Puszukuje firmy pozycjonujęcej do stałej współpracy Rychwał

   Zlecę: Firmie zajmującej się optymalizacją SEO i pozycjonowaniem stron. Tworzę sklepy, platformy B2B itd, ale aby kompleksow...

  2. Upadek w Google. Poważny problem Lublin

   Kontakt przez zleca.pl lub youngscooter@o2.pl Szukam osoby z branży SEO/pozycjonowanie, która przyjrzy się mojemu problemowi, s...
  Wykonawcy z kategorii pozycjonerzy, SEO

  Pozycjonerzy, SEO Lublin, Pozycjonerzy, SEO


  1. SHPAQUE'S DESIGN Bohdan Woś

   Strony / Aplikacje WWW Oferujemy wykonanie najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych stron, serwisów, portali i aplikacji int...

   Lublin, lubelskie
  2. Kcstudio

   Oferujemy tworzenie sklepów oraz stron internetowych. Zarówno dla małych lokalnych przedsiębiorców jak i dla dużych firm. Projekto...

   Lublin, lubelskie
  Szczegóły

  Oferty z całej Polski:

  Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

  X