Wykonanie strony www, lighthouse mobile performance min. 60

(103364)

Warszawa, mazowieckie5 zgłoszeń
Budżet zlecenia: nieokreślonyOd 04-05-2021
Do końca 51 dni

Zlecę wykonanie strony internetowej dla szkoły językowej.

Technologia dowolna, może być na CMS (wtedy z wyłączeniem ciężkich builderów typu Elementor), ale nie musi. 9-15 podstron (unikatowych z 6). W przypadku autorskiego rozwiązania przygotowanie pod seo. Nie mamy pomysłu jak zaprezentować oddzielne oddziały szkoły (w innym mieście) na stronie, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Treści możemy pisać sami. Serwer, domena jest.

Strona powinna być w pełni responsywna/mobilna i wykonana zgodnie ze sztuką/standardami.


Warunkiem koniecznym odbioru strony będą jej wyniki w testach wydajności. Absolutne minimum to wynik 60 dla wskaźnika performance na urządzeniach mobilnych w teście Google Lighthouse.


Proszę o porfolio (którego strony można przetestować pod kątem wydajności) + orientacyjną wycenę. Szukam rozwiązania ze średniej półki, gdyż szkoła znajduje się w małym mieście i mając aktualne statystyki analytics trudno dopatrzeć się dużego wykorzystania strony, w porównaniu do innych mediów.


Zaliczka wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.

Propozycja wykonania zlecenia

Aby dodać propozycję wykonania zlecenia, zaloguj się.
Nie masz konta? Zostań wykonawcą i aplikuj na zlecenia całkowicie za darmo!

5 zgłoszeń
 1. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów https://projectlegacy.pl/

  Usługi Informatyczne Project Legacy - Studio Grafiki & Serwis IT - awatar wykonawcy - Zleca.pl
 2. 05.05.2021

  Witam. Chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Cena za wykonanie to 1699 zł. Wystawiamy faktury. Nasze strony są w pełni responsywne strony oraz z automatu zoptymalizowane. Po skończonym projekcie mają Państwo wsparcie techniczne oraz gwarancję na produkt. https://www.coderdesign.pl/portfolios/

  1699 zł brutto

 3. | http://www.programowanienazlecenie.eu | http://facebook.com/sipronexpl | krbroniszewski+02@gmail.com | dribbble.com/krystianbroniszewski | Możliwość rozłożenia na dogodne raty

 4. 12.05.2021

  Zapraszam do kontaktu. Nasza strona https://kcstudio.pl/

  1800 zł brutto

  Kcstudio - awatar wykonawcy - Zleca.pl
Szczegóły

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X