Pytajnik - ikonka - Zleca.plReklama

Daj się zauważyć na Zleca.pl! Umieść reklamę firmy, strony www lub profilu w postaci banera reklamowego i trafiaj każdego dnia do setek potencjalnych klientów. Skorzystaj z konfiguratora reklam znajdującego się w panelu użytkownika, w zakładce Reklama. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.


Zalety reklamy

 • Bez limitu kliknięć
 • Wyświetlana na wielu stronach jednocześnie
 • Ceny już od 1 zł / dzień
Wypróbuj

Grupa odbiorców reklam

Odbiorców reklam można podzielić na dwie grupy. Są to osoby, które szukają:

 • Firm bądź usług z wybranych kategorii branżowych - zleceniodawcy. W celu trafienia do tej grupy odbiorców, jako miejsce wyświetlania reklam, najlepiej wybrać strony kategorii wykonawców.
 • Zleceń z wybranych kategorii branżowych - zleceniobiorcy. Aby trafić do tej grupy odbiorców, najlepiej wybrać wyświetlanie reklam na stronach zleceń.

Miejsca wyświetlania reklam

Na ten moment, miejsca na reklamę dostępne są na stronach kategorii wykonawców i zleceń (po wejściu w dowolną kategorię).

Dostępne miejsca, w których reklama będzie się wyświetlać:

 • panel boczny - aside (pod przyciskiem "filtruj") - miejsce o wymiarach 257x209px

Twoja reklama będzie wyświetlana nie tylko na głównej stronie danej kategorii, będzie również wyświetlana w kategoriach nadrzędnych.


Częstotliwość wyświetlania reklam

Reklama jest wyświetlana w sposób ciągły przez cały okres trwania reklamy - co ważne, bez limitu kliknięć. Należy jednak pamiętać, że wykupienie reklamy nie oznacza rezerwacji miejsca wyświetlania reklamy na wyłączność. W przypadku gdy, w wybranym miejscu reklamy, w danych kategoriach pojawi się większa ilość banerów reklamowych, będą one wyświetlane losowo.


Cennik reklam

 • od 1 zł / dzień dla reklamy o zasięgu lokalnym (miasto)
  Twoja reklama będzie wyświetlać się użytkownikom serwisu, którzy będą szukać firm/usług w wybranym przec Ciebie mieście.
 • od 8 zł / dzień dla reklamy o zasięgu krajowym
  Twoja reklama będzie wyświetlać się wszystkim użytkownikom serwisu, bez względu na wybrany obszar wyszukiwania firm/usług.
Menu

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X