Usługi opieki nad dzieckiem

Często zdarza się, że rodzice nie mają z kim zostawić swoich pociech – dlatego, że oboje pracują lub z powodu innej sytuacji zmuszającej ich do nieobecności w domu. Na szczęście można wtedy skorzystać z usługi opieki nad dzieckiem. Wśród wielu ofert z pewnością znajdziesz odpowiedzialną pomoc.

7 ogłoszeń

Najlepszy wynik
 1. Najlepszy wynik
 2. Aktywność

Lista wykonawców

 1. Jakub Halastra

  zajmuje się wieloma rzeczami ale najbardziej prawdzam się w przewozie osób i naprawie telefonów ale bardzo chętnie przewiozę przesyłkę lub zajmę się d...

 2. Kfmc

  Ogrodnicza i sprzątająca

 3. Oliwia Wydra

  Szybkie zlecenia w różnych dziedzinach. Kontakt na o.wydra.02@gmail.com lub +48798958387

 4. Joanna Korkuś

  Witam wszystkich, W tej chwili pracuję jako tester w dziale IT w dziale finansowo-księgowym, praca polega na kontakcie z klientem, pozyskiwaniem info...

Znajdź fachowców świadczących usługi opieki nad dzieckiem dodając zlecenie

a wkrótce otrzymasz oferty od specjalistów z danej branży

Bezpłatnie, bez zobowiązań

Dodaj zlecenie

Filtry
usługi opieki nad dzieckiem, opieka nad dzieckiem, opiekunka, opiekunka do dziecka, niania

Opieka nad dzieckiem to niełatwe zadanie wymagające odpowiednich kompetencji i właściwego podejścia. Z tego powodu, kiedy trzeba zdecydować się na pomoc w tej kwestii, należy postawić na odpowiedzialnych pracowników, którzy sumiennie wypełnią swoje obowiązki. Dobra niania zagwarantuje najmłodszym pod nieobecność rodziców bezpieczeństwo i dobrą zabawę, a Tobie poczucie, że zostawiłeś swoją pociechę pod właściwą opieką.

Wybierz najlepszą pomoc dla swojej rodziny spośród wielu ofert, które znajdziesz w serwisie Zleca.pl. Porównaj kompetencje i atrakcyjność propozycji, jakie zostały zamieszczone przez szukających pracy opiekunów i opiekunki do dzieci. Profesjonalna niania wyróżniająca się na tle pozostałych będzie idealnym wyborem, aby zapewnić pociechom komfort pod Twoją nieobecność.

Być może jesteś tutaj, ponieważ chcesz zaoferować swoje usługi opieki nad dzieckiem? Jeżeli uważasz, że świetnie radzisz sobie z najmłodszymi i nie straszna Ci tego typu praca, to nie czekaj. Zarejestruj się w serwisie Zleca.pl. Wypełnij formularz, a następnie przygotuj swoje ogłoszenie i zamieść je na stronie zupełnie za darmo. Skorzystaj z możliwości, jakie daje internetowa reklama i oczekuj pierwszych zleceń od przyszłych klientów.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X