Opiekunowie dla dzieci

13 specjalistów

usługi opieki nad dzieckiem, opieka nad dzieckiem, opiekunka, opiekunka do dziecka, niania
Dodaj zlecenieDołącz do fachowców

Opiekunowie dla dzieci - Ranking 2022

Często zdarza się, że rodzice nie mają z kim zostawić swoich pociech – dlatego, że oboje pracują lub z powodu innej sytuacji zmuszającej ich do nieobecności w domu. Na szczęście można wtedy skorzystać z usługi opieki nad dzieckiem. Wśród wielu ofert z pewnością znajdziesz odpowiedzialną pomoc.

 1. Jakub Halastra

  zajmuje się wieloma rzeczami ale najbardziej prawdzam się w przewozie osób i naprawie telefonów ale bardzo chętnie przewiozę przes...

  Sierakowice
 2. Hanna Maślanka

  Chętnie wykonam proste zlecenia artystyczne (grafika komputerowa, rysunek, malarstwo, kolorowanie) za niewielką kwotę (link do moj...

  Nowy Sącz
 3. Weronika

  Sprzątanie, opieka

  Kartuzy
 4. Asia Szlacheta

  Krasocin
 5. Kfmc

  Ogrodnicza i sprzątająca

  Poswietne
 6. Oliwia Wydra

  Szybkie zlecenia w różnych dziedzinach. Kontakt na o.wydra.02@gmail.com lub +48798958387

  Kielce
 7. Emilia Wrosz

  Wejherowo
 8. Joanna Korkuś

  Witam wszystkich, W tej chwili pracuję jako tester w dziale IT w dziale finansowo-księgowym, praca polega na kontakcie z klientem...

  Oława
 9. JJulianna

  Wrocław

Znajdź najlepszych fachowców świadczących usługi opieki nad dzieckiem dodając zlecenie

a wkrótce otrzymasz oferty od specjalistów z danej branży

Bezpłatnie, bez zobowiązań

Dodaj zlecenie

Powiązane strony:   Zlecenia opieki nad dzieckiem 

Opiekunowie dla dzieci w innych miejscowościach

Filtry

Porównanie cen opiekunów dla dzieci

Szukasz cen opiekunów dla dzieci? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Dodaj zapytanie, wypełniając krótki formularz, a specjaliści sami prześlą Ci oferty.

Dołącz do opiekunów dla dzieci

Działasz na rynku jako opiekun dla dzieci i szukasz nowych klientów? Dołącz do grona specjalistów na Zleca.pl i zdobywaj nowe zlecenia.

Opieka nad dzieckiem to niełatwe zadanie wymagające odpowiednich kompetencji i właściwego podejścia. Z tego powodu, kiedy trzeba zdecydować się na pomoc w tej kwestii, należy postawić na odpowiedzialnych pracowników, którzy sumiennie wypełnią swoje obowiązki. Dobra niania zagwarantuje najmłodszym pod nieobecność rodziców bezpieczeństwo i dobrą zabawę, a Tobie poczucie, że zostawiłeś swoją pociechę pod właściwą opieką.

Wybierz najlepszą pomoc dla swojej rodziny spośród wielu ofert, które znajdziesz w serwisie Zleca.pl. Porównaj kompetencje i atrakcyjność propozycji, jakie zostały zamieszczone przez szukających pracy opiekunów i opiekunki do dzieci. Profesjonalna niania wyróżniająca się na tle pozostałych będzie idealnym wyborem, aby zapewnić pociechom komfort pod Twoją nieobecność.

Być może jesteś tutaj, ponieważ chcesz zaoferować swoje usługi opieki nad dzieckiem? Jeżeli uważasz, że świetnie radzisz sobie z najmłodszymi i nie straszna Ci tego typu praca, to nie czekaj. Zarejestruj się w serwisie Zleca.pl. Wypełnij formularz, a następnie przygotuj swoje ogłoszenie i zamieść je na stronie zupełnie za darmo. Skorzystaj z możliwości, jakie daje internetowa reklama i oczekuj pierwszych zleceń od przyszłych klientów.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X