Zlecenia marketingowe dolnośląskie

1 zlecenie

zlecenia marketingowe z dolnego śląska, marketing szeptany, media społecznościowe, zlecenia reklamowe, kampanie reklamowe, reklama w wyszukiwarkach, praca w agencji reklamowej
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
marketingowe
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia marketingowe dolnośląskie

Szukasz zleceń marketingowych z Dolnego Śląska? Oto 1 aktualny rekord z kategorii zlecenia marketingowe dolnośląskie. Wybieraj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi marketingowe.

 1. Zlecę pisanie tekstów

  Zlecę dobremu copywriterowi pisanie tekstów na stronę internetową z branży sportowej. Poproszę o przedstawienie cennika za 1000 znaków. Dodatkowo będę potrzebować próbek tekstu - to już po skontaktowaniu się z wybranymi osobami.

  Wrocław, dolnośląskie 27-07-2022
  16
  1. Zlecę pisanie tekstów
  2. Zlecenia dla copywriterów
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia marketingowe z Dolnego Śląska za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer z Dolnego Śląska, świadcząc usługi marketingowe? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe z Dolnego Śląska i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Zlecenia marketingowe w innych miejscowościach

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla usługi marketingowe z Dolnego Śląska

Jeśli szukasz zleceń marketingowych z Dolnego Śląska, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów z Dolnego Śląska na Zleca.pl!

Baza aktualnych zleceń z kategorii zlecenia marketingowe dolnośląskie. W naszej bazie znajduje się na ten moment 1 zleceń. Zapoznaj się z ofertami z kategorii zlecenia marketingowe i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń marketingowych z Dolnego Śląska załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X