Zlecenia marketingowe

Wiesz, jak wypromować markę w Social Media? Zajmujesz się copywritingiem? A może prowadzisz agencję i potrafisz zająć się marketingiem od A do Z? Wybierz zlecenie marketingowe dla siebie!

14 zleceń

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń marketingowych

 1. Copywriter do tekstów zapleczowych (długa współpraca)

  Poszukujemy copywritera do tekstów zapleczowych. Potrzebne są osoby sumienne, dokładne i rozumiejące podstawy SEO. Prosimy o ofertę zawierającą cenę za 1000 zzs.

  0 zgłoszeń
 2. Reklama świetlna

  Zlecę wykonanie reklamy świetlnej dla bistra kanapkowego. Zależy mi na reklamie z nazwą (którą podam wykonawcy) oraz na kasetonie świetlnym na drzwiach „otwarte”

  Gdynia, pomorskie 18-02-2021
  21
  0 zgłoszeń
 3. Marketing szeptany na portalach społecznościowych

  Zlecę prowadzenie dyskusji, komentowanie, polecanie w grupach tematycznych, pod postami itp na portalach społecznościowych w kontekście naszej działalności

  1 zgłoszenie
 4. Copywriter na potrzeby agencji marketingowej

  Szukam kreatywnej osoby do wymyślania haseł marketingowych. Stała współpraca!

  3 zgłoszenia
 5. Zlecę napisanie 20 tekstów tematycznych na bloga.

  Zlecę napisanie 20 tekstów tematycznych na bloga — każdy na około 1500 ZBS. Szczegóły na emaila.

  6 zgłoszeń
 6. Zlecę wykonanie projektu wizytówki oraz wydruk 300 sztuk.

  Witam serdecznie Zlecę wykonanie projektu wizytówki firmowej, oraz wydruk w 300 sztukach Projekt dwustronny, awers - wersja PL, rewers - wersja EN Bardzo proszę o określenie terminu...

  1 zgłoszenie
 7. Dodawanie komentarzy pod postami w grupie na Facebooku

  Zlecę publikowanie komentarzy pod postami na Facebooku w naszej grupie. Chętnych po więcej informacji zapraszam do zgłaszania się na e-mail: Karolina.studnik@op.pl. Odezwiemy się.

  0 zgłoszeń
 8. Szukam copywritera

  Szukam copywritera, który dzięki swoim tekstom sprawi, ze moj serwis wskoczy wyżej w rankingu google. Zastrzegam sobie prawo do 2 krotnych poprawek w tekście. Przed podjeciem współpracy będę...

  1 zgłoszenie
 9. Reklama w google

  Witam Zlecę przeprowadzenie sprawnej kampanii google AdWords. Chodzi mi o około 10 produktów które mają generować ruch na stronę sklepu internetowego.

  2 zgłoszenia
 10. Zlecę wystawienie ofert na eBay.

  Zlecę wystawienie na portalu eBay moich aukcji (ok.30-50), które mam obecnie na Allegro. Chciałbym żeby moje aukcje były widoczne we wszystkich serwisach (eBay.pl, Ebay.de, Ebay.com, itd.). ...

  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia marketingowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia marketingowe

W tej kategorii znajdują się ogłoszenia dotyczące copywritingu, tworzenia contentu na media społecznościowe, a także promocji w sieci. Oferty uwzględniające prace kreatywne zachęcają do działania osoby o bogatej wyobraźni, lekkim piórze oraz zmyśle estetycznym.

Działania marketingowe mają na celu zaspokojenie pewnych potrzeb konsumentów. Dzięki nim przedsiębiorstwo zyskuje nowych klientów, sprzedaje więcej produktów czy też jego rozpoznawalność rośnie. Konkretne rozwiązania promocyjne należy dobierać w odniesieniu do oczekiwanych efektów. W dobie nieustannie rosnącej liczby firm w niemal każdej branży wszelkie działania zwiększające konkurencyjność biznesu są jak najbardziej pożądane. Korzyści gwarantowane przez zlecenia marketingowe potwierdzają, że warto udoskonalać swoją ofertę i się na nie decydować.

Marketing to dziedzina interdyscyplinarna. Ciężko opisać w kilku zdaniach wszystkie jej meandry czy specyfikę. Pewne jest jednak, że zlecenia marketingowe powinny realizować wyłącznie firmy lub osoby świadczące usługi na wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez amatorów mogą przynieść zdecydowanie gorsze efekty, a nawet niepożądane skutki. Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia, w których jasno określono wymagania do spełnienia, aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie kandydatury agencji lub osoby prywatnej.