Zlecenia marketingowe

4 zlecenia

Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń marketingowych

 1. Optymalizacja SEO sklepu internetowego

  Zlecę optymalizację sklepu internetowego - branża meblowa. Praca polega na: -Dobraniu odpowiednich słów kluczowych do każdego produktu. -Stworzenie unikatowego tekstu do każdego produ...

  Ulan, lubelskie 30-04-2022
  12
  2 zgłoszenia
 2. Zlecę pozyskanie klientów - Poszukuję handlowców

  Cześć! Poszukuję sprzedawców, którzy chcieliby dorobić kilka tys. zł dodatkowo. Produkt wirtualny. Współpraca prowizyjna. Prowizja: 20% z FV. Szczegóły na priv.

  Warszawa, mazowieckie 29-03-2022
  40
  1 zgłoszenie
 3. e-marketing dla biura rachunkowego

  Zlecę opracowanie i wdrożenie programu pozyskiwania klientów dla naszego biura rachunkowego za pomocą narzędzi e-marketngu. Zakładamy długoterminowe kontunuowanie programu.

  Warszawa, mazowieckie 27-03-2022
  38
  3 zgłoszenia
 4. Grafika

  Zlecę wykonanie grafiki dla menu wewnątrz pizzerii najlepiej kompleksowo z drukiem wielkoformatowym. Menu musi być czytelne oraz musi przyciągać wzrok.

  Częstochowa, śląskie 20-03-2022
  1
  4 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia marketingowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne kontoPowiązane strony:   Usługi marketingowe 

Zlecenia marketingowe z podziałem na województwa

Zlecenia marketingowe w innych miejscowościach

Filtry
zlecenia marketingowe

W tej kategorii znajdują się ogłoszenia dotyczące copywritingu, tworzenia contentu na media społecznościowe, a także promocji w sieci. Oferty uwzględniające prace kreatywne zachęcają do działania osoby o bogatej wyobraźni, lekkim piórze oraz zmyśle estetycznym.

Działania marketingowe mają na celu zaspokojenie pewnych potrzeb konsumentów. Dzięki nim przedsiębiorstwo zyskuje nowych klientów, sprzedaje więcej produktów czy też jego rozpoznawalność rośnie. Konkretne rozwiązania promocyjne należy dobierać w odniesieniu do oczekiwanych efektów. W dobie nieustannie rosnącej liczby firm w niemal każdej branży wszelkie działania zwiększające konkurencyjność biznesu są jak najbardziej pożądane. Korzyści gwarantowane przez zlecenia marketingowe potwierdzają, że warto udoskonalać swoją ofertę i się na nie decydować.

Marketing to dziedzina interdyscyplinarna. Ciężko opisać w kilku zdaniach wszystkie jej meandry czy specyfikę. Pewne jest jednak, że zlecenia marketingowe powinny realizować wyłącznie firmy lub osoby świadczące usługi na wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez amatorów mogą przynieść zdecydowanie gorsze efekty, a nawet niepożądane skutki. Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia, w których jasno określono wymagania do spełnienia, aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie kandydatury agencji lub osoby prywatnej.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X