Zlecenia marketingowe

1 zlecenie

zlecenia marketingowe, marketing szeptany, media społecznościowe, zlecenia reklamowe, kampanie reklamowe, reklama w wyszukiwarkach, praca w agencji reklamowej
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
marketingowe
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia marketingowe

Wiesz, jak wypromować markę w Social Media? Zajmujesz się copywritingiem? A może prowadzisz agencję i potrafisz zająć się marketingiem od A do Z? Wybierz zlecenie marketingowe dla siebie! Oto 1 aktualny rekord z kategorii zlecenia marketingowe. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi marketingowe.

 1. Bilingual Customer Service Representative

  Handle customer concerns/complaints in a courteous and professional manner and within established guidelines, and escalate as necessary. Provide customer support through phone, chat, or email. Demonstrate strong domain knowledge and communicate accurate information to customers. Meet all performa...

  Lubelskie 03-02-2023
  13
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia na marketing bezpośredni
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia marketingowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi marketingowe? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Filtry

Otrzymuj zlecenia dla usługi marketingowe

Jeśli szukasz zleceń marketingowych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

W tej kategorii znajdują się ogłoszenia dotyczące copywritingu, tworzenia contentu na media społecznościowe, a także promocji w sieci. Oferty uwzględniające prace kreatywne zachęcają do działania osoby o bogatej wyobraźni, lekkim piórze oraz zmyśle estetycznym.

Działania marketingowe mają na celu zaspokojenie pewnych potrzeb konsumentów. Dzięki nim przedsiębiorstwo zyskuje nowych klientów, sprzedaje więcej produktów czy też jego rozpoznawalność rośnie. Konkretne rozwiązania promocyjne należy dobierać w odniesieniu do oczekiwanych efektów. W dobie nieustannie rosnącej liczby firm w niemal każdej branży wszelkie działania zwiększające konkurencyjność biznesu są jak najbardziej pożądane. Korzyści gwarantowane przez zlecenia marketingowe potwierdzają, że warto udoskonalać swoją ofertę i się na nie decydować.

Marketing to dziedzina interdyscyplinarna. Ciężko opisać w kilku zdaniach wszystkie jej meandry czy specyfikę. Pewne jest jednak, że zlecenia marketingowe powinny realizować wyłącznie firmy lub osoby świadczące usługi na wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez amatorów mogą przynieść zdecydowanie gorsze efekty, a nawet niepożądane skutki. Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia, w których jasno określono wymagania do spełnienia, aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie kandydatury agencji lub osoby prywatnej.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X