Zlecenia marketingowe

3 zlecenia

zlecenia marketingowe, marketing szeptany, media społecznościowe, zlecenia reklamowe, kampanie reklamowe, reklama w wyszukiwarkach, praca w agencji reklamowej
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
marketingowe
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia marketingowe

Wiesz, jak wypromować markę w Social Media? Zajmujesz się copywritingiem? A może prowadzisz agencję i potrafisz zająć się marketingiem od A do Z? Wybierz zlecenie marketingowe dla siebie! Oto 3 aktualne rekordy z kategorii zlecenia marketingowe. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi marketingowe.

 1. Zlecę pisanie tekstów pod seo

  Zlecenie na stałe pisanie tekstów na wciąż rozwijający się serwis pod seo. Teksty z kategorii marketingu, usług it. Podsyłam słowa kluczowe i wzór do wglądu jak powinien wyglądać tekst.

  Katowice, śląskie 10-08-2022
  12
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia dla copywriterów
  1 zgłoszenie
 2. Zlecę pisanie tekstów

  Zlecę dobremu copywriterowi pisanie tekstów na stronę internetową z branży sportowej. Poproszę o przedstawienie cennika za 1000 znaków. Dodatkowo będę potrzebować próbek tekstu - to już po skontaktowaniu się z wybranymi osobami.

  Wrocław, dolnośląskie 27-07-2022
  7
  1. Zlecę pisanie tekstów
  2. Zlecenia dla copywriterów
  2 zgłoszenia
 3. Prowadzenie facebooka

  Poszukuję osoby do stałej współpracy, branża moda damska i męska które będzie: - podtrzymywała kontakt z istniejącymi klientami - odpowiadała szybko na komentarze - tworzyła ciekawe teksty i linkowała do sklepu - tworzyła konkursy, zabawy dla fanów - zdobywała fanów dla fanpaga, - ...

  Sosnowiec, śląskie 22-07-2022
  62
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia dotyczące social media
  4 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia marketingowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi marketingowe? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Usługi marketingowe 

Zlecenia marketingowe w innych miejscowościach

Zlecenia marketingowe z podziałem na województwa

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla usługi marketingowe

Jeśli szukasz zleceń marketingowych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

W tej kategorii znajdują się ogłoszenia dotyczące copywritingu, tworzenia contentu na media społecznościowe, a także promocji w sieci. Oferty uwzględniające prace kreatywne zachęcają do działania osoby o bogatej wyobraźni, lekkim piórze oraz zmyśle estetycznym.

Działania marketingowe mają na celu zaspokojenie pewnych potrzeb konsumentów. Dzięki nim przedsiębiorstwo zyskuje nowych klientów, sprzedaje więcej produktów czy też jego rozpoznawalność rośnie. Konkretne rozwiązania promocyjne należy dobierać w odniesieniu do oczekiwanych efektów. W dobie nieustannie rosnącej liczby firm w niemal każdej branży wszelkie działania zwiększające konkurencyjność biznesu są jak najbardziej pożądane. Korzyści gwarantowane przez zlecenia marketingowe potwierdzają, że warto udoskonalać swoją ofertę i się na nie decydować.

Marketing to dziedzina interdyscyplinarna. Ciężko opisać w kilku zdaniach wszystkie jej meandry czy specyfikę. Pewne jest jednak, że zlecenia marketingowe powinny realizować wyłącznie firmy lub osoby świadczące usługi na wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez amatorów mogą przynieść zdecydowanie gorsze efekty, a nawet niepożądane skutki. Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia, w których jasno określono wymagania do spełnienia, aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie kandydatury agencji lub osoby prywatnej.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X