Zlecenia marketingowe

7 zleceń

zlecenia marketingowe, marketing szeptany, media społecznościowe, zlecenia reklamowe, kampanie reklamowe, reklama w wyszukiwarkach, praca w agencji reklamowej
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
marketingowe
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia marketingowe

Wiesz, jak wypromować markę w Social Media? Zajmujesz się copywritingiem? A może prowadzisz agencję i potrafisz zająć się marketingiem od A do Z? Wybierz zlecenie marketingowe dla siebie! Oto 7 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia marketingowe. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi marketingowe.

 1. Marketing szeptany na forach - zlecę

  Zlecę tworzenie wpisów na forach internetowych z polecaniem strony www. Teksty powinny być tworzone w sposób taki, aby zachęcały do odwiedzenia strony. Więcej info na maila. Proszę o wycenę za 10/100 wpisów na różnych forach oraz przybliżone terminy.

  Mszana Dolna 26-11-2022
  59
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Pozostałe zlecenia marketingowe
  0 zgłoszeń
 2. Teksty sprzedażowe do sklepu - stała współpraca.

  Zlecę pisanie tekstów sprzedażowych do sklepów internetowych i na aukcje (opisy kategorii, zakładek, o nas itp., tytuły, opisy produktów, blog, landing page's oraz szeroko pojęte SEO). Szukam do stałej współpracy rzetelnego, kreatywnego copywritera.

  Radzyń Chełmiński 21-11-2022
  15
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia dla copywriterów
  1 zgłoszenie
 3. Zlecę przygotowanie opisów produtków na allegro - stała współpraca

  Zlecę na stałe wprowadzanie produktów do allegro oraz sklepu internegowego. Ważne, że wymagamy wysokiej jakości zdjęć i opisów, które nie mogą być kopią z innego sklepu.

  Warszawa 20-11-2022
  53
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia dla copywriterów
  1 zgłoszenie

Otrzymuj zlecenia dla usługi marketingowe

Jeśli szukasz zleceń marketingowych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto


 1. Zlecimy kompleksową obsługę platformy

  Zlecimy profesjonalnej firmie kompleksową obsługę naszej platformy. Zakres prac: wyszukanie kupców na nasze gotowe biznesy. Dodatkowo obsługa portali społecznościowych. W odpowiedzi prosimy podać numer telefonu pod jaki można się kontaktować. Zainteresowanych zapraszam do współpracy.

  Katowice 13-11-2022
  76
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Pozostałe zlecenia marketingowe
  1 zgłoszenie
 2. Treści na strony internetowe - copywriter

  Poszukuję osoby, która zajmie się pisaniem treści na strony internetowe W treści zgłoszenia proszę zawrzeć: - cenę za 1000 znaków - terminy realizacji zleceń - doświadczenie - przykładowe realizacje

  Kielce 13-11-2022
  1. Zlecenia marketingowe
  2. Zlecenia dla copywriterów
  2 zgłoszenia
 3. Pozycjonowanie serwisu copywriting seo

  Zlecę pozycjonowanie serwisu. Teksty mają zawierać podesłane słowa kluczowe i spełniać rolę, tak aby serwis wybił się wyżej w Google.

  Sosnowiec 28-10-2022
  29
  1. Zlecę pozycjonowanie
  2. Zlecenia dla copywriterów
  1 zgłoszenie
 4. Zlecę napisanie artykułów na temat wystroju wnętrz

  Zlecę napisanie kilku wartościowych, merytorycznych artykułów o wystroju wnętrz, odpowiednio dobranych dekoracjach itp. Proszę o podanie stawki za 1000 znaków bez spacji.

  Gdańsk 02-10-2022
  34
  1. Zlecę napisanie
  2. Zlecenia dla copywriterów
  7 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia marketingowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi marketingowe? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia marketingowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry

W tej kategorii znajdują się ogłoszenia dotyczące copywritingu, tworzenia contentu na media społecznościowe, a także promocji w sieci. Oferty uwzględniające prace kreatywne zachęcają do działania osoby o bogatej wyobraźni, lekkim piórze oraz zmyśle estetycznym.

Działania marketingowe mają na celu zaspokojenie pewnych potrzeb konsumentów. Dzięki nim przedsiębiorstwo zyskuje nowych klientów, sprzedaje więcej produktów czy też jego rozpoznawalność rośnie. Konkretne rozwiązania promocyjne należy dobierać w odniesieniu do oczekiwanych efektów. W dobie nieustannie rosnącej liczby firm w niemal każdej branży wszelkie działania zwiększające konkurencyjność biznesu są jak najbardziej pożądane. Korzyści gwarantowane przez zlecenia marketingowe potwierdzają, że warto udoskonalać swoją ofertę i się na nie decydować.

Marketing to dziedzina interdyscyplinarna. Ciężko opisać w kilku zdaniach wszystkie jej meandry czy specyfikę. Pewne jest jednak, że zlecenia marketingowe powinny realizować wyłącznie firmy lub osoby świadczące usługi na wysokim poziomie. Usługi wykonywane przez amatorów mogą przynieść zdecydowanie gorsze efekty, a nawet niepożądane skutki. Na Zleca.pl znajdują się ogłoszenia, w których jasno określono wymagania do spełnienia, aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie kandydatury agencji lub osoby prywatnej.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X