Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów

1 zlecenie

zlecenia na tworzenie aplikacji, zlecenia na tworzenie programów, zlecenia na aplikacje, zlecenia na programy, zlecę napisanie aplikacji, zlecę napisanie programu, zlecenia na napisanie aplikacji, tworzenie aplikacji
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów

Zlecenia programowania aplikacji i programów uwzględniają projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań, które optymalizują procesy w ramach działalności przedsiębiorstw, a także odpowiadających za zwiększenie komfortu życia na wielu płaszczyznach. Ogłoszenia umieszczone na Zleca.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz wyzwanie, którego podejmiesz się najchętniej.

 1. Zlecę Przebudowa CRM

  Usprawnienie istniejącego CRM (Vue.js / Node.js) + stworzenie wtyczki chrome import/export danych w CRM do formularzy www + dodanie w CRM modułu konwertującego dane z CRM do pliku xml/adobe

  Katowice, śląskie 01-07-2022
  4
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia na tworzenie aplikacji i programów za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia na tworzenie aplikacji i programów i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Programista aplikacji i programów 

Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów z podziałem na województwa

Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów w innych miejscowościach

Filtry

Im prostsze zadanie, tym łatwiej znaleźć w swoim otoczeniu odpowiedniego wykonawcę. Jednak w przypadku zleceń programowania aplikacji i programów, które zaliczają się do stosunkowo skomplikowanych realizacji, warto dotrzeć z ogłoszeniem do szerokiego grona freelancerów i firm z branży IT. Tylko takie rozwiązanie pozwala na sprawne wytypowanie kandydata odpowiadającego na oczekiwania zlecającego. Zamieszczenie oferty na Zleca.pl powoduje, że mają do niej dostęp usługodawcy zajmujący się szeroko pojmowaną informatyką z całego kraju. Zlecenia programowania aplikacji i programów w przeważającej liczbie przypadków mogą być realizowane zdalnie, więc konkretna lokalizacja nie odgrywa najmniejszej roli.

Na popularność zleceń programowania aplikacji i programów pojawiających się na Zleca.pl wpływa kilka czynników. Większość osób, które mają pewien pomysł na aplikację mobilną, nie potrafi wykonać jej samodzielnie. Pokusa zlecenia takiego zadania jest duża, ponieważ tego rodzaju realizacje mogą być naprawdę dobrym źródłem zarobku. Można ją monetyzować na wiele sposobów, wśród których należy wyróżnić mikropłatności w ramach aplikacji, płatny dostęp lub zarabianie dzięki reklamom. W dobry pomysł zdecydowanie warto zainwestować, oferując zlecenie programowania aplikacji i programów, a następnie czerpać korzyści z dochodu pasywnego.

Programy odgrywają istotną rolę nie tylko w życiu osób prywatnych, ale także kształtują losy firm. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom można z łatwością zarządzać sprzedażą lub magazynem, optymalizować procesy produkcyjne, a także wiele innych, redukując tym samym ponoszone koszty. Zlecenia programowania aplikacji i programów są dedykowane freelancerom lub firmom, które posiadają niezbędne zasoby, umiejętności oraz sprzęt, które umożliwiają sprawną realizację. Dodaj ogłoszenie, a następnie wybieraj spośród zainteresowanych współpracą kandydatów.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X