Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X

Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów

Zlecenia programowania aplikacji i programów uwzględniają projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań, które optymalizują procesy w ramach działalności przedsiębiorstw, a także odpowiadających za zwiększenie komfortu życia na wielu płaszczyznach. Ogłoszenia umieszczone na Zleca.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz wyzwanie, którego podejmiesz się najchętniej.

7 zleceń

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń

 1. Zlece wykoanie aplikacji mobilnej

  Zlecę wykonanie pierwszego etapu(ok 10 etapów) aplikacji mobilnej. Dobrze jakościowy napisany kod oraz atrakcyjna cena bedzie skutwowała możliwością podjecia dłuższej współpracy. Aplikację...

  5 zgłoszeń
 2. zlece programiście diagnostykę sterownika

  Zlecę programiście diagnostykę Sterownika PLC Alfa Laval Sattcon 05

  1 zgłoszenie
 3. Zlecę stworzenie aplikacji

  Witam, potrzebuje stworzyć na naszego zespołu sprzedaży aplikację na ios, która będzie pomocna podczas wizyt w sklepach - podczas wizyt w sklepach oceniamy prezentacje naszych marek. Waż...

  7 zgłoszeń
 4. Odpytywanie baz danych

  Opis zlecenia Zlecenie polaga na stworzeniu "rozwiązania" które umożliwi odpytywanie baz danych strony X i uzyskiwanie interesujących mnie informacji - według różnych filtrów/wytycznych.

  5 zgłoszeń
 5. Odpytywanie baz danych

  Opis zlecenia Zlecenie polaga na stworzeniu "rozwiązania" które umożliwi odpytywanie baz danych strony X i uzyskiwanie interesujących mnie informacji - według różnych filtrów/wytycznych.

  1 zgłoszenie
 6. Sklep internetowy

  Poszukuję firmy do wykonania sklepu internetowego w oparciu o prestę z funkcjonalnością multi vendor. Proszę tylko o oferty firm, mające doświadczenie w temacie.

  Gdynia, pomorskie 03-05-2021
  46
  6 zgłoszeń
 7. Wykonanie skyptu pobierającego zawartość strony

  Zlecę wykonanie skyptu/aplikacji, który pobierze zawartość strony po wypełnieniu prostego formularza.

  4 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia na tworzenie aplikacji i programów za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia na tworzenie aplikacji i programów i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia na tworzenie aplikacji, zlecenia na tworzenie programów, zlecenia na aplikacje, zlecenia na programy, zlecę napisanie aplikacji, zlecę napisanie programu, zlecenia na napisanie aplikacji, tworzenie aplikacji

Im prostsze zadanie, tym łatwiej znaleźć w swoim otoczeniu odpowiedniego wykonawcę. Jednak w przypadku zleceń programowania aplikacji i programów, które zaliczają się do stosunkowo skomplikowanych realizacji, warto dotrzeć z ogłoszeniem do szerokiego grona freelancerów i firm z branży IT. Tylko takie rozwiązanie pozwala na sprawne wytypowanie kandydata odpowiadającego na oczekiwania zlecającego. Zamieszczenie oferty na Zleca.pl powoduje, że mają do niej dostęp usługodawcy zajmujący się szeroko pojmowaną informatyką z całego kraju. Zlecenia programowania aplikacji i programów w przeważającej liczbie przypadków mogą być realizowane zdalnie, więc konkretna lokalizacja nie odgrywa najmniejszej roli.

Na popularność zleceń programowania aplikacji i programów pojawiających się na Zleca.pl wpływa kilka czynników. Większość osób, które mają pewien pomysł na aplikację mobilną, nie potrafi wykonać jej samodzielnie. Pokusa zlecenia takiego zadania jest duża, ponieważ tego rodzaju realizacje mogą być naprawdę dobrym źródłem zarobku. Można ją monetyzować na wiele sposobów, wśród których należy wyróżnić mikropłatności w ramach aplikacji, płatny dostęp lub zarabianie dzięki reklamom. W dobry pomysł zdecydowanie warto zainwestować, oferując zlecenie programowania aplikacji i programów, a następnie czerpać korzyści z dochodu pasywnego.

Programy odgrywają istotną rolę nie tylko w życiu osób prywatnych, ale także kształtują losy firm. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom można z łatwością zarządzać sprzedażą lub magazynem, optymalizować procesy produkcyjne, a także wiele innych, redukując tym samym ponoszone koszty. Zlecenia programowania aplikacji i programów są dedykowane freelancerom lub firmom, które posiadają niezbędne zasoby, umiejętności oraz sprzęt, które umożliwiają sprawną realizację. Dodaj ogłoszenie, a następnie wybieraj spośród zainteresowanych współpracą kandydatów.