Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów

3 zlecenia

zlecenia na tworzenie aplikacji, zlecenia na tworzenie programów, zlecenia na aplikacje, zlecenia na programy, zlecę napisanie aplikacji, zlecę napisanie programu, zlecenia na napisanie aplikacji, tworzenie aplikacji
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów

Zlecenia programowania aplikacji i programów uwzględniają projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań, które optymalizują procesy w ramach działalności przedsiębiorstw, a także odpowiadających za zwiększenie komfortu życia na wielu płaszczyznach. Ogłoszenia umieszczone na Zleca.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz wyzwanie, którego podejmiesz się najchętniej. Oto 3 aktualne rekordy z kategorii zlecenia na tworzenie aplikacji i programów. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi.


 1. Potrzebuje programu, który skopiuje nazwy wszystkich użytkowników z danej grupy z telegrama. Da się cos takiego zrobic?

  Potrzebuje programu, który skopiuje nazwy wszystkich użytkowników z danej grupy z telegrama. Da się cos takiego zrobic?

  Gózd 03-12-2022
  7
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów
  0 zgłoszeń
 2. Aplikacja android

  Zlecę stworzenie aplikacji na androida, głównie prace backendowe, po stronie designu będzie osobno UI designer. Wszelkie szczegóły omówimy po zgłoszeniu do ogłoszenia.

  Szczecin 30-11-2022
  84
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów
  3 zgłoszenia
 3. Projekt Android

  Zlecę Zrobienie projektu aplikacji na Androidzie, symulator instalacji aplikacji.

  Wrocław 19-11-2022
  13
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów
  2 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia na tworzenie aplikacji i programów za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia na tworzenie aplikacji i programów i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Filtry

Otrzymuj zlecenia dla programistów aplikacji i programów

Jeśli szukasz zleceń na tworzenie aplikacji i programów, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Im prostsze zadanie, tym łatwiej znaleźć w swoim otoczeniu odpowiedniego wykonawcę. Jednak w przypadku zleceń programowania aplikacji i programów, które zaliczają się do stosunkowo skomplikowanych realizacji, warto dotrzeć z ogłoszeniem do szerokiego grona freelancerów i firm z branży IT. Tylko takie rozwiązanie pozwala na sprawne wytypowanie kandydata odpowiadającego na oczekiwania zlecającego. Zamieszczenie oferty na Zleca.pl powoduje, że mają do niej dostęp usługodawcy zajmujący się szeroko pojmowaną informatyką z całego kraju. Zlecenia programowania aplikacji i programów w przeważającej liczbie przypadków mogą być realizowane zdalnie, więc konkretna lokalizacja nie odgrywa najmniejszej roli.

Na popularność zleceń programowania aplikacji i programów pojawiających się na Zleca.pl wpływa kilka czynników. Większość osób, które mają pewien pomysł na aplikację mobilną, nie potrafi wykonać jej samodzielnie. Pokusa zlecenia takiego zadania jest duża, ponieważ tego rodzaju realizacje mogą być naprawdę dobrym źródłem zarobku. Można ją monetyzować na wiele sposobów, wśród których należy wyróżnić mikropłatności w ramach aplikacji, płatny dostęp lub zarabianie dzięki reklamom. W dobry pomysł zdecydowanie warto zainwestować, oferując zlecenie programowania aplikacji i programów, a następnie czerpać korzyści z dochodu pasywnego.

Programy odgrywają istotną rolę nie tylko w życiu osób prywatnych, ale także kształtują losy firm. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom można z łatwością zarządzać sprzedażą lub magazynem, optymalizować procesy produkcyjne, a także wiele innych, redukując tym samym ponoszone koszty. Zlecenia programowania aplikacji i programów są dedykowane freelancerom lub firmom, które posiadają niezbędne zasoby, umiejętności oraz sprzęt, które umożliwiają sprawną realizację. Dodaj ogłoszenie, a następnie wybieraj spośród zainteresowanych współpracą kandydatów.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X