Zlecenia na strony internetowe

5 zleceń

zlecenia na tworzenie stron, zlecę wykonanie strony internetowej, zlecę stworzenie strony www
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia na strony internetowe

Zlecenia na strony internetowe dotyczą tworzenia witryn od podstaw, korygowania błędów, wgrania WordPress lub transferu portalu na inny hosting. Na Zleca.pl z pewnością znajdziesz ogłoszenie, którego wykonanie zagwarantuje Ci zarówno optymalne wynagrodzenie, jak i satysfakcję. Oto 5 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia na strony internetowe. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi.

 1. Poprawki przy blogu na Wordpress

  Zlecę wykonanie poprawek programistycznych związanych z wytycznymi po audycie seo. Omówimy modyfikacje i konkrety w dalszym kontakcie.

  Gdańsk 14-03-2023
  22
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  0 zgłoszeń
 2. Zlecę wykonanie projektu wyglądu stron internetowych

  Zlecę wykonanie projektu wyglądu stron internetowych dotyczących kalkulacji produktów poligraficznych. Chodzi o przygotowanie schematu, który uwzględni różną ilość danych w różnych produktach.

  Wrocław 13-03-2023
  53
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  2 zgłoszenia
 3. Zlecę wykonanie strony

  Zlecę wykonanie serwisu internetowego wraz z key visualem zapadającym w pamięć. Tylko dla designerów z doswiadczeniem.

  Łódź 28-02-2023
  38
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  2 zgłoszenia
 4. Zlece,

  zrobienie storny internetowej kwiaciarni. Prosta wizytówka. Kilka podstron i formularz kontaktowy. Nic wiecej. Jak najtaniej!!

  Wiśniowa 28-01-2023
  7
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  7 zgłoszeń
 5. lista produktów platforma b2b

  Witam, szukam wykonawcy listy produktów oraz stron zamówień, listy faktur, historii zamówień, koszyka do panelu B2B, kilku podstron. Niski budżet.

  Kielce 06-01-2023
  15
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  3 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia na strony internetowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia na strony internetowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Filtry

Otrzymuj zlecenia dla programistów stron internetowych

Jeśli szukasz zleceń na strony internetowe, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Portal Zleca.pl jest doskonałym źródłem zleceń na strony internetowe. Poszczególne ogłoszenia obejmują zróżnicowany zakres prac, przez co wykonawcy mogą odnaleźć ofertę odpowiadającą ich zawodowym specjalnościom. Do najczęściej pojawiających się zleceń zaliczają się te, które dotyczą tworzenia stron internetowych od podstaw lub na bazie gotowego szablonu. Wykonanie takiej pracy wymaga od osoby prywatnej lub firmy wiedzy na temat wielu języków programowania. Często do ich obowiązków należy również dopasowanie odpowiedniego hostingu czy zakup domeny, co wiąże się z pewnymi pułapkami, na które należy być przygotowanym. Strona internetowa to w dzisiejszych czasach element promocyjny każdego przedsiębiorstwa. Nie stanowi już czynnika wyróżniającego na tle konkurencji, a niezbędne minimum. Popularność zleceń na strony internetowe i ich nieustannie rosnąca liczba jest niejako potwierdzeniem tej tezy.

W prezentowanej kategorii ogłoszeń widnieją również oferty związane z wykonywaniem pewnego rodzaju poprawek. Osoby dbające o dobrą widoczność własnej witryny w sieci zdają sobie sprawę z istoty pozycjonowania. W związku z tym do zleceń na strony internetowe zalicza się również optymalizacja pod kątem SEO. Jeśli żaden fachowiec nie czuwa nad poprawnym działaniem strony internetowej, mogą pojawić się problemy do skorygowania. Błędy skryptów, aktualizacje systemu, konfiguracja wtyczek w CMS - z tymi zadaniami nie warto mierzyć się samodzielnie. Dodanie na Zleca.pl ogłoszenia z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami zwiększa prawdopodobieństwo na znalezienie najlepszego usługodawcy. Szansa na wytypowanie odpowiedniego kandydata jest duża, ponieważ baza zleceń jest monitorowana przez specjalistów z dziedziny informatyki i programowania, którzy chcą nawiązać współpracę.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X