Zlecenia na strony internetowe

8 zleceń

Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń

 1. Zlecę wdrożenie systemu płatności do wordpress

  Zlecę wdrożenie funkcji sklepu (50 produktów na stronie) na stronie internetowej opartej na wordpress. Proszę o podanie czasu realizacji, możliwego terminu rozpoczęcia współpracy i ceny.

  Kielce, świętokrzyskie 30-06-2021
  34
  6 zgłoszeń
 2. Strona internetowa

  Zlecę wykonanie strony internetowej salonu kosmetycznego. Zależy ma na profesjonalnym wyglądzie i dobrej funkcjonalności.

  Prószków, opolskie 24-06-2021
  18
  17 zgłoszeń
 3. Integracja z portalem płatności

  Posiadam sklep na platformie Shopify. Potrzeba integracji płatności online: najlepiej Przelewy24 lub DotPay. Chodzi o rozwiązanie, które przenosiło będzie użytkownika na stronę płatności w P...

  Gdynia, pomorskie 16-06-2021
  50
  2 zgłoszenia
 4. Pomoc przy zalogowaniu do strony

  Zlecę przywrócenie dostępu do strony opartej na WP. Funkcja przywrócenia hasła nie działa, email nie jest wysyłany. Dane do logowania jakby nie działały. Zależy mi na jak najszybszym odzyska...

  Burzenin, łódzkie 08-06-2021
  42
  3 zgłoszenia
 5. Tworzenie stron www

  Witam zlecę tworzenie stron www. z CMS responsywnych z grafiką w WordPressie - praca zdalna Zainteresowanych do współpracy proszę o przesłanie linków wykonanych stron www. oraz podanie...

  Wrocław, dolnośląskie 07-06-2021
  11
  14 zgłoszeń
 6. Problem z płatnościami na stronie wordpress

  Zlecę naprawę błędu na stronie. Chodzi o płatności. Wyświetla się komunikat „Error: Square was unable to complete the transaction…”.

  Czempiń, wielkopolskie 30-05-2021
  3
  3 zgłoszenia
 7. Strona www

  Od dłuższego czasu chce prowadzić dodatkowo wypizyczalnie filmów jak za starych czasów. Tyle ze internetowo. Dlatego potrzebuje strony internetowej www. Najprostszej, najtańszej na początek.

  Warszawa, mazowieckie 23-05-2021
  26
  15 zgłoszeń
 8. Zlecę wykonanie serwisu internetowego

  Zlecę wykonanie serwisu internetowego wraz z key visualem. Tylko dla fachowcow.

  Gdańsk, pomorskie 17-05-2021
  20
  13 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia na strony internetowe za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia na strony internetowe i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne kontoPowiązane strony:   Programiści stron internetowych 

Zlecenia na strony internetowe z podziałem na województwa

Zlecenia na strony internetowe w innych miejscowościach

Filtry
zlecenia na tworzenie stron, zlecę wykonanie strony internetowej, zlecę stworzenie strony www

Portal Zleca.pl jest doskonałym źródłem zleceń na strony internetowe. Poszczególne ogłoszenia obejmują zróżnicowany zakres prac, przez co wykonawcy mogą odnaleźć ofertę odpowiadającą ich zawodowym specjalnościom. Do najczęściej pojawiających się zleceń zaliczają się te, które dotyczą tworzenia stron internetowych od podstaw lub na bazie gotowego szablonu. Wykonanie takiej pracy wymaga od osoby prywatnej lub firmy wiedzy na temat wielu języków programowania. Często do ich obowiązków należy również dopasowanie odpowiedniego hostingu czy zakup domeny, co wiąże się z pewnymi pułapkami, na które należy być przygotowanym. Strona internetowa to w dzisiejszych czasach element promocyjny każdego przedsiębiorstwa. Nie stanowi już czynnika wyróżniającego na tle konkurencji, a niezbędne minimum. Popularność zleceń na strony internetowe i ich nieustannie rosnąca liczba jest niejako potwierdzeniem tej tezy.

W prezentowanej kategorii ogłoszeń widnieją również oferty związane z wykonywaniem pewnego rodzaju poprawek. Osoby dbające o dobrą widoczność własnej witryny w sieci zdają sobie sprawę z istoty pozycjonowania. W związku z tym do zleceń na strony internetowe zalicza się również optymalizacja pod kątem SEO. Jeśli żaden fachowiec nie czuwa nad poprawnym działaniem strony internetowej, mogą pojawić się problemy do skorygowania. Błędy skryptów, aktualizacje systemu, konfiguracja wtyczek w CMS - z tymi zadaniami nie warto mierzyć się samodzielnie. Dodanie na Zleca.pl ogłoszenia z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami zwiększa prawdopodobieństwo na znalezienie najlepszego usługodawcy. Szansa na wytypowanie odpowiedniego kandydata jest duża, ponieważ baza zleceń jest monitorowana przez specjalistów z dziedziny informatyki i programowania, którzy chcą nawiązać współpracę.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X