Zlecenia dla malarzy

Dzięki internetowi coraz większa liczba fachowców zdobywa dostęp do korzystnych zleceń dla malarzy. Usługi związane z malowaniem są coraz bardziej poszukiwane wśród inwestorów.

11 zleceń

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń

 1. Zlecę malowanie stajni

  MALOWANIE POMIESZCZEŃ STAJENNYCH (BOKSÓW, GANKÓW W DUŻEJ STAJNI) ORAZ ELEWACJI

  0 zgłoszeń
 2. Odświeżenie piwnicy

  Zlecę odświeżenie piwnicy - bielenie wapnem. Piwnica jest niska, wymaga schylania 4 niewielkie pomieszczenia i „korytarz”

  1 zgłoszenie
 3. Malowanie domu

  Zlecę malowanie domu farbami beckers, do tego drobne poprawki wykonczeniowe

  0 zgłoszeń
 4. renowacja tarasu i domku drewnianego

  Zlecę renowację trasu drewnianego, oraz odmalowanie domku drewnianego. Domek działkowy 25m2 Dodatkowo uporządkowanie działki. Budżet do ustalenia.

  0 zgłoszeń
 5. Zlecę remont małego mieszkania - malowanie, kafelkowanie

  Zlecę remont małego mieszkania ok 35 m2 polegający na: malowaniu 2 pokoi, przedpokoju i kuchni (zdrapanie starej farby, uzupełnienie ubytków tynku, malowanie na biało), kafelkowanie łazienki...

  0 zgłoszeń
 6. Zlecę malowanie

  Zlecę malowanie mieszkania w centrum Katowic

  3 zgłoszenia
 7. Malowanie klatki schodowej w budynku wielorodzinnym

  Zlecę usługę malowania klatki schodowej w budynku wielorodzinnym. 3 kondygnacje, wysokość każdej ok. 2,75m. Kwota zlecenia oraz warunki wykonania do uzgodnienia.

  2 zgłoszenia
 8. Zlecę malowanie mieszkania

  Zlecę malowanie mieszkania 54m2

  3 zgłoszenia
 9. Prace malarskie w Nowym Domu

  Zlecę malowanie scian w całkiem nowym domu.

  1 zgłoszenie
 10. Malowanie

  Zlecę malowanie ścian i sufitów w 6 pomieszczeniach w domu. Najlepiej przez osobę prywatną. Posiadam różnorakie pędzle i wałki. Przewiduję maksymalnie 4 dni na wykonanie zlecenia.

  1 zgłoszenie
 11. Pokrycie ścian płytami G/K i malowanie

  Zlecę Pokrycie ścian i sufitów płytami G/K. Do pokrycia dwa pokoje. Ściany są dość krzywe z popękanym tynkiem. Budynek z lat 60-tych. Sufit drewniany. Do tego malowanie. ...

  2 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia dla malarzy za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia dla malarzy i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia dla malarzy, zlecenia na malowanie

Etap malowania stanowi jeden z końcowych punktów poprzedzających oddanie pomieszczenia do użytku. Często wiąże się z wieloma oczekiwaniami oraz emocjami, ponieważ od niego zależy ostateczny wygląd mieszkania. Nierzadko właściciele podejmują się go na własną rękę. Jednak często okazuje się, że przypadkowe i nie do końca przemyślane pociągnięcia pędzla mogą zniszczyć długo oczekiwany efekt. Z tego powodu coraz większa liczba inwestorów decyduje się na złożenie zlecenia dla malarzy, oferujących swoje usługi w sieci. Jest to okazja na przekazanie obowiązków specjalistom, kończące się obustronną satysfakcją.

Jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, ponieważ nie wiąże się z kupnem drabiny oraz innych narzędzi potrzebnych do malowania. W ich posiadaniu jest wykonawca, który przyjmuje zlecenia dla malarzy. Odpowiednio przygotowuje pomieszczenie oraz zabezpiecza podłogę i meble przed zachlapaniem, co pomaga w sprawnej realizacji. Inwestorzy decydują się na takie rozwiązanie również ze względu na skrócenie czasu komunikacji pomiędzy zleceniodawcą i wykonawcą, a przez to przyspieszenie wykonania zlecenia. Dodatkowo system oceniania oraz opinii pomaga w wyborze zaufanego specjalisty z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami.

Bogactwo usług oferowanych na portalach takich jak zleca.pl, pozwala znaleźć fachowców specjalizujących się w przygotowaniu mieszkań „pod klucz”, odnawianiu zaniedbanych wnętrz czy pomagających przy mniejszych remontach. Dzięki temu można uzyskać maksymalną personalizację usługi i dopasowanie do potrzeb potencjalnego klienta. Wśród podmiotów, które podejmują się zleceń dla malarzy, funkcjonują zarówno duże firmy, jak i osoby indywidualne o różnym stopniu doświadczenia. Dzięki możliwości wstawiania ogłoszeń przez młodych przedsiębiorców zyskują oni okazję do budowania swojego doświadczenia, a przez to zdobywania zaufania inwestorów.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X