Zlecenia dla malarzy

5 zleceń

zlecenia dla malarzy, zlecenia na malowanie
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia dla malarzy

Dzięki internetowi coraz większa liczba fachowców zdobywa dostęp do korzystnych zleceń dla malarzy. Usługi związane z malowaniem są coraz bardziej poszukiwane wśród inwestorów.

 1. Malowanie

  Zlecę pomalowanie pomieszczenia 14m2, (razem z sufitem), najchętniej jak najszybciej.

  Toruń, kujawsko-pomorskie 26-06-2022
  24
  0 zgłoszeń
 2. Remont/odświeżenie mieszkania 55m2

  Zlecę malowanie wnętrz w mieszkaniu. 55m2 - 3 pokoje, łazienka, kuchnia + Wymiana drzwi wewnętrznych 4 szt i montaż na stare ościeżnice (w tym ich dociecie, wykonanie wentylacji w łazienk...

  Drawsko, wielkopolskie 12-06-2022
  24
  1 zgłoszenie
 3. Szpachlowanie i malowanie

  zlecę szpachlowanie i malowanie 50 metrów ścian. W dwóch pokojach. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Drwinia, małopolskie 12-06-2022
  39
  0 zgłoszeń
 4. Zlecę malowamnie stolarki

  Zlecę malowanie stolarki okiennej i drzwiowej. Stolarka okienna w bardzo dobrym stanie, należy wykonać lekkie szlifowanie i jedno- dwukrotne malowanie emalią. Drzwi wewnętrzne stare do renow...

  Łódź, łódzkie 02-06-2022
  30
  0 zgłoszeń
 5. Malowanie ścian renowacja

  Zlecę malowanie powierzchni ścian około 200m2.

  Toruń, kujawsko-pomorskie 26-04-2022
  22
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia dla malarzy za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia dla malarzy i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Malarz 

Zlecenia dla malarzy z podziałem na województwa

Zlecenia dla malarzy w innych miejscowościach

Filtry

Etap malowania stanowi jeden z końcowych punktów poprzedzających oddanie pomieszczenia do użytku. Często wiąże się z wieloma oczekiwaniami oraz emocjami, ponieważ od niego zależy ostateczny wygląd mieszkania. Nierzadko właściciele podejmują się go na własną rękę. Jednak często okazuje się, że przypadkowe i nie do końca przemyślane pociągnięcia pędzla mogą zniszczyć długo oczekiwany efekt. Z tego powodu coraz większa liczba inwestorów decyduje się na złożenie zlecenia dla malarzy, oferujących swoje usługi w sieci. Jest to okazja na przekazanie obowiązków specjalistom, kończące się obustronną satysfakcją.

Jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie, ponieważ nie wiąże się z kupnem drabiny oraz innych narzędzi potrzebnych do malowania. W ich posiadaniu jest wykonawca, który przyjmuje zlecenia dla malarzy. Odpowiednio przygotowuje pomieszczenie oraz zabezpiecza podłogę i meble przed zachlapaniem, co pomaga w sprawnej realizacji. Inwestorzy decydują się na takie rozwiązanie również ze względu na skrócenie czasu komunikacji pomiędzy zleceniodawcą i wykonawcą, a przez to przyspieszenie wykonania zlecenia. Dodatkowo system oceniania oraz opinii pomaga w wyborze zaufanego specjalisty z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami.

Bogactwo usług oferowanych na portalach takich jak zleca.pl, pozwala znaleźć fachowców specjalizujących się w przygotowaniu mieszkań „pod klucz”, odnawianiu zaniedbanych wnętrz czy pomagających przy mniejszych remontach. Dzięki temu można uzyskać maksymalną personalizację usługi i dopasowanie do potrzeb potencjalnego klienta. Wśród podmiotów, które podejmują się zleceń dla malarzy, funkcjonują zarówno duże firmy, jak i osoby indywidualne o różnym stopniu doświadczenia. Dzięki możliwości wstawiania ogłoszeń przez młodych przedsiębiorców zyskują oni okazję do budowania swojego doświadczenia, a przez to zdobywania zaufania inwestorów.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X