Serwis i naprawa sprzętu RTV

Jeżeli właśnie znajdujesz się w sytuacji wymagającej nagłej pomocy fachowca i potrzebny Ci serwis i naprawa sprzętu RTV, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oddaj swój odbiornik radia lub telewizji ręce w godne zaufania. Poznaj specjalistów z branży i wybierz spośród nich tego, który Ci odpowiada.

3 ogłoszenia

Najlepszy wynik
 1. Najlepszy wynik
 2. Aktywność

Lista wykonawców

 1. Michał Wójcicki Usługi Instalacyjne

  Witam, zajmuję się podłączaniem sprzętu AGD i RTV na terenie Wrocławia. Płyty indukcyjne, kuchenki gazowe/elektryczne, zmiana kierunku otwierania drzw...

 2. Piotr Servis

  Naprawiam i serwisuje i składam laptopy i komputery testuje sprzęt itp . Pomagam w podłączenia i ustawieni telewizorów i kin domowych .Dobra wykonan...

 3. Maniek - szybka naprawa telewizorów

  Naprawa telewizorów wszelkiego rodzaju.

Znajdź fachowców świadczących usługi serwisu i naprawy sprzętu RTV dodając zlecenie

a wkrótce otrzymasz oferty od specjalistów z danej branży

Bezpłatnie, bez zobowiązań

Dodaj zlecenie

Filtry
serwis rtv, naprawa rtv, naprawa telewizorów, serwis telewizorów

Bywa, że urządzenia przestają działać w najmniej odpowiednich momentach. Popsuło się radio i muzyka nie będzie Ci towarzyszyć podczas długich godzin w pracy? A może telewizor stracił sygnał tuż przed długo wyczekiwanym meczem? Profesjonalny serwis RTV rozwiąże Twoje problemy z elektroniką, abyś znowu mógł korzystać z doskonałego odbioru treści audiowizualnych o dowolnej porze.

Porównaj umieszczone w serwisie oferty i znajdź tę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. Przeanalizuj usługi serwisowe, jakie gwarantują poszukujący zleceń fachowcy. Zobacz, w czym się specjalizują i czego należy od nich oczekiwać. Naprawa RTV – szczególnie nowszych modeli sprzętu – wymaga wiedzy i umiejętności. To cechy dobrego fachowca, którego z pewnością znajdziesz wśród zebranych ogłoszeń.

Jeśli trafiłeś tutaj, aby zaproponować potencjalnym klientom swoje usługi naprawy RTV, to przekonaj się, jakie to proste. Wystarczy, że dokonasz rejestracji oraz wypełnisz formularz. Dzięki temu otrzymasz możliwość umieszczenia w Zleca.pl swojego darmowego ogłoszenia, które pozwoli zareklamować Twoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców i otworzyć drogę nowym zleceniom. Pokaż konkurencji, jak działa profesjonalny serwis telewizorów!

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X