Zlecenia budowy domów

8 zleceń

zlecenia budowy domów, zlecę budowę domu, jednorodzinnego, szkieletowego
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
budowlane
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia budowy domów

Zlecenia budowy domów i innych obiektów, takich jak ogrodzenia, garaże czy mury, wymagają pewnych umiejętności oraz sprzętu, ale ich wykonywaniem zajmują się zarówno wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, jak i fachowcy indywidualni. Wybierz ofertę, której wykonanie będzie dla Ciebie ambitnym zadaniem za satysfakcjonujące wynagrodzenie. Oto 8 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia budowy domów. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi budowlane.


 1. Firma budowlana podejmie zlecenia na terenie Częstochowy i okolic

  Witam nasza firma zajmuje się stawianiem domów od podstaw zapraszam do kontaktu tel 881350702

  Redziny 25-11-2022
  8
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 2. Zlecę wykonanie postumentu pod pompę ciepła

  Budowa fundamentu pod pompę ciepła - betonowy sześcian o ścianie 80 cm, wzmocniony zbrojeniem. Do podkopania około 30 cm, reszta jest powyżej aktualnego gruntu. Do omówienia odprowadznie skroplin z pompy ciepła - albo w głąb gruntu, albo do spięcia z kanalizacją deszczową.

  Kraków 24-11-2022
  2
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 3. Zlecę prace ciesielskie

  Cieśla pilnie poszukiwany. Miejsce pracy Przybynów gm. Żarki tel 604551922

  Przybynów 24-11-2022
  11
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń

Otrzymuj zlecenia dla firm budujących domy

Jeśli szukasz zleceń budowy domów, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto


 1. Zlecę

  Dzień dobry, Proszę o wycenę budowy domu Uniwersalny 1 w SSZ oraz deweloperskim Dziękuję Marek Wabik 513-017-585

  wieś Kępiaste 21-11-2022
  15
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 2. Budowa budynku gospodarczego i garażu

  Zlecę budowę budynku gospodarczego razem z garażem. Powierzchnia około 100 metrów kwadratowych. Budynek bez stropu. Dach 4 spadowy, blachodachówka.

  Kłobuck 15-11-2022
  8
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 3. wykonanie stropodachu

  Zlecę wykonanie stropodachu. Projekt domu Współczesny D31

  Widawa 14-11-2022
  17
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 4. Zlecę budowę budynku jednorodzinnego

  Zlecę budowę budynku jednorodzinnego bez dachu..

  Jaworzno 14-11-2022
  8
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 5. Budowa domu stan surowy otwarty

  Poszukuję firmy bądź ekipy do budowy domu - parter + poddasze użytkowe około 160 m2 - dach dwuspadowy - bez piwnic Więcej informacji udzielę w dalszym kontakcie. Proszę o oferty.

  Sokoły 13-11-2022
  46
  1. Zlecę budowę domu
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia budowy domów za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi budowlane? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia budowy domów i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Zlecenia budowy domów w innych miejscowościach

Filtry

W przypadku drobnych prac remontowych czy prostych napraw niejednokrotnie można poradzić sobie bez fachowego wsparcia. Wystarczy mieć w skrzynce przydatne narzędzia, nieco umiejętności, a także chęci do działania. Zgoła inaczej prezentuje się sytuacja, w której należy stworzyć coś od podstaw lub fundamentów. Nic zatem dziwnego, że zlecenia budowy domów i innych obiektów są szczególnie liczne i popularne. Każdy człowiek pragnący zaoferować komuś tego rodzaju pracę powinien zdecydować się na umieszczenie ogłoszenia na łamach Zleca.pl. Zróżnicowanie ofert dotyczących wybudowania domu, murów, ogrodzenia czy garażu powoduje, że usługodawcy mają szerokie pole do popisu. Jeśli wykonawca jest zainteresowany danym zleceniem, samodzielnie kontaktuje się z autorem oferty. Dzięki temu masz dużą szansę na znalezienie osoby prywatnej lub firmy do realizacji swojego zadania bez potrzeby wielogodzinnych poszukiwań.

Zlecenia budowy domów z wiadomych przyczyn są dedykowane w szczególności firmom. Zleceniodawcy określają w ogłoszeniu lokalizację, zakres prac, a także szczegóły dotyczące projektu. Im bardziej szczegółowa oferta, tym mniejsza szansa na nieporozumienia w trakcie ustalania szczegółów. Warto zatem zadbać o to, aby jej treść uwzględniała wszystkie informacje ułatwiające korespondencję na linii usługodawca-zlecający. Na Zleca.pl widnieją jednak również ogłoszenia skierowane do fachowców pracujących w pojedynkę. Zlecenia budowy ogrodzeń, murów oporowych, garaży, ogrodzeń czy tarasów to doskonała okazja, aby także oni mieli szansę do zaprezentowania swoich umiejętności i doświadczenia.

W wytypowaniu konkretnego zlecenia na Zleca.pl pomagają intuicyjne filtry. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz oferty skrojonej pod indywidualne oczekiwania, możesz z nich skorzystać. Określ konkretną lokalizację (miasto lub województwo), a także oferowany budżet, aby wytypować ogłoszenie dla siebie. Możesz również filtrować dostępne zlecenia budowy domów i innych obiektów według kryterium braku zgłoszeń innych wykonawców.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X