Zlecenia budowy domów

12 zleceń

zlecenia budowy domów, zlecę budowę domu, jednorodzinnego, szkieletowego
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
budowlane
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia budowy domów

Zlecenia budowy domów i innych obiektów, takich jak ogrodzenia, garaże czy mury, wymagają pewnych umiejętności oraz sprzętu, ale ich wykonywaniem zajmują się zarówno wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, jak i fachowcy indywidualni. Wybierz ofertę, której wykonanie będzie dla Ciebie ambitnym zadaniem za satysfakcjonujące wynagrodzenie. Oto 12 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia budowy domów. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi budowlane.


 1. Domek letniskowy szkieletowy drewniany 6x6m

  Zlecę: wybudowanie domku letniskowego 6x6m, wys ok 5,5m, szkielet drewniany 15cm, wełna, paro i wiatroizolacja, osb i deska z zewnątrz, na ścianach wewnątrz: g-k lub deska (do ustalenia), na podłodze deska, malowanie: 1x na dachu blacha fundament jest gotowy drewno jest gotowe...

  Gdańsk, pomorskie 12-08-2022
  58
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 2. zlece szalowanie scian

  Zlecę zaszalowanie i zalanie betonem z gruszki ścian. Same skręcenie szalunków ściennych, bez zbrojenia, które jest gotowe. Wysokość scian ok 2.4m Szerokość ścian 30cm *5 ścian po około 45mb.

  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 11-08-2022
  28
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 3. Położenie stropu Terriva, balkony, wieniec

  Zlecę położenie stropu Terriva wraz z wylaniem balkonów, wieńca, ewentualnie dodatkowo ściany na poddaszu. Dom jednorodzinny 165 z poddaszem użytkowym.

  Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie 09-08-2022
  40
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń

Otrzymuj zlecenia dla firm budujących domy

Jeśli szukasz zleceń budowy domów, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Firmy budujące domy 

 1. Zlecę wykonanie fundamentów

  Zlecę budowe fundamentów domu parterowego, o powierzchni użytkowej 163m. Prąd na działce. Szczegółowe informacje w kontakcie mailowym lub telefonicznym.

  Łódź, łódzkie 30-07-2022
  75
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 2. Zlecę montaż elewacji wentylowanej - ponad 2 tys. m2 - Kraków

  Do wykonania elewacje loggi (cofniętych balkonów), szpalet i podcieni z płyt włókno-cementowych. W sumie ponad 2 tys. m2 ścian i 0,7 tys. m2 podcieni. Termin rozpoczęcia możliwy od zaraz. Montaż składa się z; 1. Montażu konsol 2. Wełnowania 3. Montażu konstrukcji alu 4. Montażu płyt ...

  Kraków, małopolskie 29-07-2022
  14
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 3. Nadbudowa domu i wymiana dachu

  Zlecę nadbudowę małego domu oraz wymianę dachu. W miarę pilne jeśli chodzi o czas. Mam projekt i pozwolenie budowlane. Bardzo proszę o kontakt.

  Krosno, podkarpackie 26-07-2022
  41
  1. Zlecę budowę domu
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 4. Zlecę

  Poszukuję ekipy do wykonania 104 m2 stropu żelbetowego i 12 schodów w budynku jednorodzinnym w Warszawie na Ursynowie. Zakres prac: wykonanie szalunków stropu z desek, ustawienie stempli, wykonanie szalunków schodów, wykonanie zbrojenia zgodnie z projektem, zalanie betonem. Zapraszam do kontaktu.

  Warszawa, mazowieckie 22-07-2022
  8
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 5. Budowa domu

  Zlecę budowę 2 domów połączonych wg projektu domu Dom w narcyzach 6 (B.) Powierzchnia każdego domu115,10m2 Interesuje mnie budowa stanu surowego z więźba dachową.

  Warlubie, kujawsko-pomorskie 22-07-2022
  8
  1. Zlecę budowę domu
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 6. Budowa ganku

  Zlecę budowę ganku do istniejącego budynku mieszkalnego, weaz z zadaszeniem. Powierzchnia ok. 6m2

  Gdynia, pomorskie 17-07-2022
  62
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 7. Przebudowa garażu

  Poszukuję wykonawcy dla kompleksowej przebudowy garażu wolnostojącego. Zakres robót: - wymiana dachu garażu – ze spadzistego na płaski (konstrukcja dachu do uzgodnienia), - przyłączenie elektryki oraz wykonanie instalacji elektrycznej wewnątrz garażu, - montaż bramy automatycznej, - ...

  Warszawa, mazowieckie 14-07-2022
  60
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  1 zgłoszenie
 8. Zlecę budowę hali 220 m2

  Zlecę budowę hali stalowej

  Gdańsk, pomorskie 29-06-2022
  44
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń
 9. Zlecę pozyskiwanie klientów -okna

  Uszanowanie Poszukuje uczciwego Handlowca , lub osoby budującej domy -dachy ,który ma kontakty budowlane w branży okiennej ,chodzi o pozyskanie klienta prywatnego typu domki jednorodzinne lub wymiany okien w blokach . Inwestycjami dla Developerów nie jesteśmy zainteresowani. Zajmujemy się sprz...

  Łódz, łódzkie 31-05-2022
  16
  1. Zlecenia budowlane
  2. Zlecenia budowy domów
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia budowy domów za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi budowlane? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia budowy domów i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Zlecenia budowy domów w innych miejscowościach

Zlecenia budowy domów z podziałem na województwa

Filtry

W przypadku drobnych prac remontowych czy prostych napraw niejednokrotnie można poradzić sobie bez fachowego wsparcia. Wystarczy mieć w skrzynce przydatne narzędzia, nieco umiejętności, a także chęci do działania. Zgoła inaczej prezentuje się sytuacja, w której należy stworzyć coś od podstaw lub fundamentów. Nic zatem dziwnego, że zlecenia budowy domów i innych obiektów są szczególnie liczne i popularne. Każdy człowiek pragnący zaoferować komuś tego rodzaju pracę powinien zdecydować się na umieszczenie ogłoszenia na łamach Zleca.pl. Zróżnicowanie ofert dotyczących wybudowania domu, murów, ogrodzenia czy garażu powoduje, że usługodawcy mają szerokie pole do popisu. Jeśli wykonawca jest zainteresowany danym zleceniem, samodzielnie kontaktuje się z autorem oferty. Dzięki temu masz dużą szansę na znalezienie osoby prywatnej lub firmy do realizacji swojego zadania bez potrzeby wielogodzinnych poszukiwań.

Zlecenia budowy domów z wiadomych przyczyn są dedykowane w szczególności firmom. Zleceniodawcy określają w ogłoszeniu lokalizację, zakres prac, a także szczegóły dotyczące projektu. Im bardziej szczegółowa oferta, tym mniejsza szansa na nieporozumienia w trakcie ustalania szczegółów. Warto zatem zadbać o to, aby jej treść uwzględniała wszystkie informacje ułatwiające korespondencję na linii usługodawca-zlecający. Na Zleca.pl widnieją jednak również ogłoszenia skierowane do fachowców pracujących w pojedynkę. Zlecenia budowy ogrodzeń, murów oporowych, garaży, ogrodzeń czy tarasów to doskonała okazja, aby także oni mieli szansę do zaprezentowania swoich umiejętności i doświadczenia.

W wytypowaniu konkretnego zlecenia na Zleca.pl pomagają intuicyjne filtry. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz oferty skrojonej pod indywidualne oczekiwania, możesz z nich skorzystać. Określ konkretną lokalizację (miasto lub województwo), a także oferowany budżet, aby wytypować ogłoszenie dla siebie. Możesz również filtrować dostępne zlecenia budowy domów i innych obiektów według kryterium braku zgłoszeń innych wykonawców.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X