Zlecenia ogrodnicze

2 zlecenia

zlecę, prace ogrodnicze, praca dla ogrodnika, zlecenia ogrodnicze, zlecenia dla ogrodników, baza zleceń ogrodniczych
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
ogrodnicze
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia ogrodnicze

Zlecenia ogrodnicze dotyczą wszystkich aspektów aranżowania przydomowej przestrzeni i dbania o jej estetyczny wygląd. Z pewnością znajdziesz tu ofertę, która Cię zainteresuje. Sprawdzaj regularnie naszą bazę zleceń ogrodniczych. Oto 2 aktualne rekordy z kategorii zlecenia ogrodnicze. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi ogrodnicze.

 1. Zlecę prace przy uporządkowaniu działki dziadków

  Zlecę prace przy uporządkowaniu terenu wokół domu dziadków oraz prace naprawczo budowlane. Do zrobienia są m.in: wykończenie zbiornika na deszczówkę z kręgów, prace przy formowaniu terenu, wykonanie izolacji przeciwwodnej na cokole garażu i wiele innych drobniejszych.

  Częstochowa 02-02-2023
  8
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Pozostałe zlecenia na prace ogrodowe
  0 zgłoszeń
 2. Zlecę prace w ogrodzie

  Zlecę prace na niewielkim ogrodzie około 2,5 ara. Interesuje mnie zagospodarowanie skarpy i założenie trawnika. Pozdrawiam

  Toruń 23-01-2023
  9
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Pozostałe zlecenia na prace ogrodowe
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia ogrodnicze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi ogrodnicze? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia ogrodnicze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Ogrodnik, Wycinka drzew, Koszenie trawy

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla ogrodników

Jeśli szukasz zleceń ogrodniczych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Osoby, które chcą zaaranżować przydomową przestrzeń, chętnie decydują się na zlecenie ogrodnicze. Każdy, kto szuka wsparcia w upiększeniu działki, może dodać do bazy zleceń ogrodniczych na Zleca.pl ogłoszenie o takim charakterze. Umożliwia to dotarcie do szerokiego grona ogrodników, projektantów, pracowników porządkowych bądź innych ludzi oferujących dane usługi, którzy z ochotą skorzystają z oferty odpowiadającej ich oczekiwaniom. Najwięcej zleceń dotyczy wykonania kompleksowego projektu, ogrodzenia lub altany, wyrównania terenu, przycięcia żywopłotu oraz drobnych prac ogrodowych. Codziennie rosnąca liczba ofert sprawia, że strona Zleca.pl cieszy się zainteresowaniem usługodawców. Uwzględniając w ogłoszeniu możliwie jak najwięcej informacji, zwiększa się prawdopodobieństwo na chęć nawiązania współpracy ze strony wykonawcy.

Zlecenia ogrodnicze są skierowane do osób, które posiadają wiedzę oraz umiejętności z tego zakresu. Różnorodność zadań, które mają na celu upiększenie ogrodu, pozwala na korzystanie z usług wykonawców o zróżnicowanym zakresie zawodowych zainteresowań czy pożądanych cechach charakteru. Poszukiwani projektanci powinni być kreatywni oraz rzetelni, a wykonawcy drobnych prac porządkowych odznaczać się sumiennością i pracowitością.

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko obszernej wiedzy o roślinach czy specjalistycznego sprzętu, ale także zmysłu estetycznego. Zlecenia ogrodnicze dodane na Zleca.pl uwzględniają ogłoszenia dla tych, którzy potrafią zamienić ogród w przestrzeń reprezentacyjną, niepowtarzalną i sprzyjającą efektywnemu relaksowi.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X