Zlecenia ogrodnicze

5 zleceń

Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń ogrodniczych

 1. prace porządkowe jednorazowo

  Zlecę drobne prace w ogrodzie (m.in pocięcie gałęzi z wyciętych drzew i przewiezienie do stodoły).myśle ze praca do wykonania na jeden dzień.

  Toruń, kujawsko-pomorskie 06-12-2021
  89
  0 zgłoszeń
 2. Aranżacja działki

  Działka wokół segmentu brzeznego, około 220 metrów kwadratowych. Potrzebuje pomocy w doborze roślin ozdobnych i ich rozmieszczeniu.

  Bobowo, pomorskie 02-12-2021
  46
  0 zgłoszeń
 3. Zlecę studentowi wykonanie projektu ogrodu

  Zlecę wykonanie projektu ogrodu, powierzchnia 8 arów. Działka jest jeszcze niezabudowana. Więcej informacji mailowo. Pozdrawiam.

  Warszawa, mazowieckie 10-11-2021
  19
  0 zgłoszeń
 4. Projekt ogrodu

  Zlecę wykonanie projketu ogrodu. Powierzchnia dzialki: 1300 m2. Względnie mam przewidziany plan i rozstaw, ale potrzebuję konsultacji i fachowej opinii.

  Iława, warmińsko-mazurskie 25-10-2021
  18
  0 zgłoszeń
 5. Wykarczowanie drzew owocowych

  Zlecę wykarczowanie drzew owocowych (2 duże orzechy) i 7 małych jabłonek. Zależy mi na czasie. Drzewo można sobie zabrać.

  Sosnowiec, śląskie 23-10-2021
  16
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia ogrodnicze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia ogrodnicze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto



Powiązane strony:   Ogrodnicy, usługi ogrodnicze 

Zlecenia ogrodnicze z podziałem na województwa

Zlecenia ogrodnicze w innych miejscowościach

Filtry
zlecenia ogrodnicze, zlecenia dla ogrodników, zlecę prace ogrodnicze

Osoby, które chcą zaaranżować przydomową przestrzeń, chętnie decydują się na zlecenie ogrodnicze. Każdy, kto szuka wsparcia w upiększeniu działki, zamieszcza na Zleca.pl ogłoszenie o takim charakterze. Umożliwia to dotarcie do szerokiego grona ogrodników, projektantów, pracowników porządkowych bądź innych ludzi oferujących dane usługi, którzy z ochotą skorzystają z oferty odpowiadającej ich oczekiwaniom. Najwięcej zleceń dotyczy wykonania kompleksowego projektu, ogrodzenia lub altany, wyrównania terenu, przycięcia żywopłotu oraz drobnych prac ogrodowych. Codziennie rosnąca liczba ofert sprawia, że strona Zleca.pl cieszy się zainteresowaniem usługodawców. Uwzględniając w ogłoszeniu możliwie jak najwięcej informacji, zwiększa się prawdopodobieństwo na chęć nawiązania współpracy ze strony wykonawcy.

Zlecenia ogrodnicze są skierowane do osób, które posiadają wiedzę oraz umiejętności z tego zakresu. Różnorodność zadań, które mają na celu upiększenie ogrodu, pozwala na korzystanie z usług wykonawców o zróżnicowanym zakresie zawodowych zainteresowań czy pożądanych cechach charakteru. Poszukiwani projektanci powinni być kreatywni oraz rzetelni, a wykonawcy drobnych prac porządkowych odznaczać się sumiennością i pracowitością.

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko obszernej wiedzy o roślinach czy specjalistycznego sprzętu, ale także zmysłu estetycznego. Zlecenia ogrodnicze dodane na Zleca.pl uwzględniają ogłoszenia dla tych, którzy potrafią zamienić ogród w przestrzeń reprezentacyjną, niepowtarzalną i sprzyjającą efektywnemu relaksowi.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X