Zlecenia ogrodnicze

7 zleceń

zlecę, prace ogrodnicze, praca dla ogrodnika, zlecenia ogrodnicze, zlecenia dla ogrodników
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
ogrodnicze
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia ogrodnicze

Zlecenia ogrodnicze dotyczą wszystkich aspektów aranżowania przydomowej przestrzeni i dbania o jej estetyczny wygląd. Z pewnością znajdziesz tu ofertę, która Cię zainteresuje. Oto 7 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia ogrodnicze. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi ogrodnicze.


 1. Zlecę wywózkę ściętych sosen z działki

  Zlecę wywózkę ściętych sosen z działki. Opłata za drewno do ustalenia.

  Przeworno, dolnośląskie 30-09-2022
  59
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia ogrodniczo-porządkowe
  0 zgłoszeń
 2. Zagospodarowanie terenu wokół knajpy

  Zlecę zagospodarowanie terenu - pasa wokół budynku usługowego - knajpy, polegające na wyplewieniu pasa ziemi przy budynku o długości około 15 m i szerokości 1m, położeniu folii blokującej chwasty oraz pokryciu jej żwirem ozdobnym. Plus posadzenie kilku roślin, choinek.

  Gdańsk, pomorskie 25-09-2022
  54
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia ogrodniczo-porządkowe
  0 zgłoszeń
 3. uporzadkowanie działki

  Zlecę Uporządkowanie działki. Do prac wlicza się: Wykarczowanie samosiejek (2szt) około 2,5 m wysokości razem z korzeniami, usunięcie 12 szt choinek około 3m wysokości razem z korzeniami i wywóz drewna (można sobie zabrać).

  Sosnowiec, śląskie 22-09-2022
  21
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia ogrodniczo-porządkowe
  1 zgłoszenie

Otrzymuj zlecenia dla ogrodników

Jeśli szukasz zleceń ogrodniczych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Ogrodnik 

 1. Rozłożenie trawy z rolki

  Zlecę rozłożenie siatki przeciw kretom oraz trawnika z rolki wokół segmentu ok 200m2.

  Radecznica, lubelskie 09-08-2022
  7
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Pozostałe zlecenia na prace ogrodowe
  0 zgłoszeń
 2. Aranżacja ogrodu

  Zlecę zaprojektowanie ogrodu, najchętniej studentom, którzy chcieliby sobie dorobić, a mają chęci i pojęcie i chociaż małe doświadczenie

  Łódź, łódzkie 06-08-2022
  34
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia na aranżację ogrodów
  1 zgłoszenie
 3. Zlecę czyszczenie ręczne małego stawu

  Zlecę ręczne czyszczenie stawu z powierzchni lustra wody (liście, kawałki gałęzi i inne). Przewidziany czas na wykonanie 3 dni

  Kraków, małopolskie 15-07-2022
  12
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia na baseny i oczka wodne
  1 zgłoszenie
 4. Altana z bali

  Zlecę wykonanie altany z bali 4x5 w stylu góralskim najlepiej z ławami i stołami lub jednym przez całość rowniez z drewna, altana musi być dobrze zaimpregnowana tak samo jak ławy i stół/stoly by nie przepuszczali żywicy

  Kroczyce, śląskie 13-07-2022
  11
  1. Zlecenia ogrodnicze
  2. Zlecenia na meble ogrodowe i altanki
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia ogrodnicze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi ogrodnicze? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia ogrodnicze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Zlecenia ogrodnicze w innych miejscowościach

Zlecenia ogrodnicze z podziałem na województwa

Filtry

Osoby, które chcą zaaranżować przydomową przestrzeń, chętnie decydują się na zlecenie ogrodnicze. Każdy, kto szuka wsparcia w upiększeniu działki, zamieszcza na Zleca.pl ogłoszenie o takim charakterze. Umożliwia to dotarcie do szerokiego grona ogrodników, projektantów, pracowników porządkowych bądź innych ludzi oferujących dane usługi, którzy z ochotą skorzystają z oferty odpowiadającej ich oczekiwaniom. Najwięcej zleceń dotyczy wykonania kompleksowego projektu, ogrodzenia lub altany, wyrównania terenu, przycięcia żywopłotu oraz drobnych prac ogrodowych. Codziennie rosnąca liczba ofert sprawia, że strona Zleca.pl cieszy się zainteresowaniem usługodawców. Uwzględniając w ogłoszeniu możliwie jak najwięcej informacji, zwiększa się prawdopodobieństwo na chęć nawiązania współpracy ze strony wykonawcy.

Zlecenia ogrodnicze są skierowane do osób, które posiadają wiedzę oraz umiejętności z tego zakresu. Różnorodność zadań, które mają na celu upiększenie ogrodu, pozwala na korzystanie z usług wykonawców o zróżnicowanym zakresie zawodowych zainteresowań czy pożądanych cechach charakteru. Poszukiwani projektanci powinni być kreatywni oraz rzetelni, a wykonawcy drobnych prac porządkowych odznaczać się sumiennością i pracowitością.

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko obszernej wiedzy o roślinach czy specjalistycznego sprzętu, ale także zmysłu estetycznego. Zlecenia ogrodnicze dodane na Zleca.pl uwzględniają ogłoszenia dla tych, którzy potrafią zamienić ogród w przestrzeń reprezentacyjną, niepowtarzalną i sprzyjającą efektywnemu relaksowi.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X