Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X

Zlecenia ogrodnicze

Zlecenia ogrodnicze dotyczą wszystkich aspektów aranżowania przydomowej przestrzeni i dbania o jej estetyczny wygląd. Z pewnością znajdziesz tu ofertę, która Cię zainteresuje.

24 zleceń

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń ogrodniczych

 1. Zlecę ułożenie kamienia w gabionach

  Zlecę wykonanie prac związanych z ułożeniem kamienia w koszach gabionowych na mojej działce, cena od negocjacji.

  0 zgłoszeń
 2. Zlecę ułożenie kamienia w koszach gabionowych

  Zlecę wykonanie prac związanych z ułożeniem kamienia w koszach gabionowych na mojej działce

  0 zgłoszeń
 3. Zlecę wykonanie automatycznego nawodnienia

  Zlecę wykonanie automatycznego systemu nawadniania w ogorodzie. System mieszany, linia kroplująca oraz zraszacze, pracujące w sposób automatyczny. Działka składa się z trawnika ok. 580 m2 ...

  0 zgłoszeń
 4. Niwelacja terenu - rozgarnięcie ziemi

  Zlecę rozgarnięcie nawiezionej ziemi, zasypanie wykopu + drobna niwelacja terenu. Pozdrawiam

  0 zgłoszeń
 5. Aranżacja ogrodu

  Zlecę wykonanie aranżacji ogrodu. Sumarycznie jest 190m2. Zainteresowanym przeslę szkic i zdjęcia, żeby zwizualizować sobie aktualny stan. Do zrobienia na pewno: - wyrównanie terenu, -...

  0 zgłoszeń
 6. karczowanie działki

  Zlecę wykarczowanie (wycięcie samosiejek wierzby, krzaków oraz ich rozdrobnienie i zostawienie na działce) działki 800m2. Dziękuję z góry za zgłoszenia.

  0 zgłoszeń
 7. Zlecę wykarczowanie 6 drzew (razem z korzeniami)

  Zlecę wykarczowanie 6 drzew (razem z korzeniami) na działce o powierzchni 1000m2, położonej w miejscowości Skierdy

  0 zgłoszeń
 8. projekt działki wypoczynkowej

  Zlecę wykonanie projektu, aranzacji działki z przeznaczeniem na letni odpoczynek. Na działce znajduje się domek letniskowy. działka ok 900 m2. Przy rzece.

  0 zgłoszeń
 9. Założenie trawnika

  Zlecę założenie trawnika z rolki 150m2!

  0 zgłoszeń
 10. Realizacja ogrodu wg. projektu

  Zlecę wykonanie ogrodu wg. przygotowanego projektu. Ogród ma powierzchnię około 130m2. W ramach prac do zrobienia jest: - niwelacja terenu, wywóz i nawóz ziemi - opornik ziemny w...

  0 zgłoszeń
 11. Wyrównanie terenu

  Zlecę wyrównanie terenu i przygotowanie pod założenie trawnika lub założenie trawnika około 140m2. Proszę o wstępną w przybliżeniu wycenę.

  0 zgłoszeń
 12. ogrodzenie

  Zlecę zrobienie ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych na murkach stałych z dwoma furtkami około 40mb

  0 zgłoszeń
 13. Praca w ogrodzie

  Zlecę pracę w ogrodzie: plewienie, koszenie trawnika, czyszczenie basenu itd...Praca dodatkowa 1x w tygodniu.

  Sawin, lubelskie 20-05-2021
  64
  0 zgłoszeń
 14. Zlecę budowa kaskady i oczka wodnego

  Potrzebuje zrobic około 3metrow kaskady oraz oczka do 4-m3.

  0 zgłoszeń
 15. Zlecę wykonanie ogrodzenia panelowego

  Zlecę wykonanie ponad 80mb ogrodzenia panelowego z podmurówka, materiał po mojej stronie. Możliwość wykonania od zaraz. Zależy mi na jak najszybszym usunięciu się ekipy z wykonaniem zlece...

  0 zgłoszeń
 16. wykończenie

  Witam, Zlecę wykonanie wykończenie podwórka (wyrównanie terenu, deszczówka, podjazd do garażu, ułożenie kostki granitowej na opasce wokół domu) itd.

  0 zgłoszeń
 17. Skoszenie działki 20 arów

  Zlecę samo wykoszenie działki 20 arów. Proszę o podanie ceny za całość.

  1 zgłoszenie
 18. Zlecę założenie trawnika

  Zlecę założenie trawnika na starym dzikim podłożu - kupiliśmy nowy dom, niestety teren wokół zaniedbany, należy 1. oczyścić działkę najlepiej glebogryzarką 2. założyć 3 kołnierze oraz ...

  1 zgłoszenie
 19. Wykonanie Wylewki + Montaż Basenu

  Zlecę wykonanie wylewki pod basen ogrodowy oraz montaż basenu według instrukcji. Po wykonaniu wylewki oraz betonowania wsporników montaż wg filmiku.

  0 zgłoszeń
 20. Przekopanie ogródka

  Zlecę przekopanie miejscami ogródka. Około 40 m 2. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Zależy mi żeby odbyło się to do konca kwietnia maksymalnie. Dlatego proszę o zgłoszenia osób z wolnym termine...

  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia ogrodnicze za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia ogrodnicze i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia ogrodnicze, zlecenia dla ogrodników, zlecę prace ogrodnicze

Osoby, które chcą zaaranżować przydomową przestrzeń, chętnie decydują się na zlecenie ogrodnicze. Każdy, kto szuka wsparcia w upiększeniu działki, zamieszcza na Zleca.pl ogłoszenie o takim charakterze. Umożliwia to dotarcie do szerokiego grona ogrodników, projektantów, pracowników porządkowych bądź innych ludzi oferujących dane usługi, którzy z ochotą skorzystają z oferty odpowiadającej ich oczekiwaniom. Najwięcej zleceń dotyczy wykonania kompleksowego projektu, ogrodzenia lub altany, wyrównania terenu, przycięcia żywopłotu oraz drobnych prac ogrodowych. Codziennie rosnąca liczba ofert sprawia, że strona Zleca.pl cieszy się zainteresowaniem usługodawców. Uwzględniając w ogłoszeniu możliwie jak najwięcej informacji, zwiększa się prawdopodobieństwo na chęć nawiązania współpracy ze strony wykonawcy.

Zlecenia ogrodnicze są skierowane do osób, które posiadają wiedzę oraz umiejętności z tego zakresu. Różnorodność zadań, które mają na celu upiększenie ogrodu, pozwala na korzystanie z usług wykonawców o zróżnicowanym zakresie zawodowych zainteresowań czy pożądanych cechach charakteru. Poszukiwani projektanci powinni być kreatywni oraz rzetelni, a wykonawcy drobnych prac porządkowych odznaczać się sumiennością i pracowitością.

Ogrodnictwo to dziedzina, która wymaga nie tylko obszernej wiedzy o roślinach czy specjalistycznego sprzętu, ale także zmysłu estetycznego. Zlecenia ogrodnicze dodane na Zleca.pl uwzględniają ogłoszenia dla tych, którzy potrafią zamienić ogród w przestrzeń reprezentacyjną, niepowtarzalną i sprzyjającą efektywnemu relaksowi.