Zlecenia IT Gliwice

1 zlecenie

zlecenia it gliwice, zlecenia informatyczne
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia IT Gliwice

Szukasz zleceń informatycznych z miasta Gliwice? Oto 1 aktualny rekord z kategorii zlecenia IT Gliwice. Wybieraj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi informatyczne.


 1. Zlecę napisanie aplikacji AI rozpoznającej obiekty

  Zlecę napisanie aplikacji AI rozpoznającej obiekty na podstawie obrazu przesłanego z kamery. Aplikacja ma za zadanie rozpoznawać ludzi oraz ich zachowanie. Więcej szczegółów mailowo: rafal.kobeszko@gmail.com Przykłady podobnych open source aplikacji: https://ai.plainenglish.io/five-unbelievab...

  Gliwice, śląskie 25-07-2022
  73
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia dla programistów Python
  1 zgłoszenie

Zdobywaj zlecenia IT z Gliwice za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer z Gliwice, świadcząc usługi informatyczne? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia IT i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Zlecenia IT w innych miejscowościach

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla informatyków z Gliwice

Jeśli szukasz zleceń informatycznych z Gliwice, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów z Gliwice na Zleca.pl!

Baza aktualnych zleceń z kategorii zlecenia IT Gliwice. W naszej bazie znajduje się na ten moment 1 zleceń. Zapoznaj się z ofertami z kategorii zlecenia IT i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń informatycznych załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X