Zlecenia IT

3 zlecenia

zlecenia it, zlecenia informatyczne
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia IT

Zbiór zleceń IT od projektowania stron internetowych po tworzenie zaawansowanych rozwiązań programistycznych i nie tylko. Z pewnością znajdziesz tu ofertę, która Cię zainteresuje. Oto 3 aktualne rekordy z kategorii zlecenia IT. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi informatyczne.


 1. Strona www

  Zlecę wykonanie podstawowej strony www salonu fryzjerskiego. Na stronie: możliwość prowadzenia galerii zdjęć, podstrona „o nas”, kontakt, a także terminarz, który pokazywałby wolne terminy do zapisu na usługę do codziennej aktualizacji.

  Kielce, świętokrzyskie 03-09-2022
  32
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  8 zgłoszeń
 2. Zlecenie web developer full-stack zdalnie React.js Node.js

  Rozwój aplikacji webowej. Technologie: React.js Node.js Mile widziana znajmość: Stripe Sendgrid Firebase Doświadczenie: Mid lub Senior Elastyczny zakres oraz godziny pracy. ( 10 do 30 h tygodniowo ) Wynagrodzenie 55 - 80 PLN / h Proszę o aplikację przez ten krótki for...

  Zdalnie, wielkopolskie 19-08-2022
  47
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia dla programistów Javascript
  0 zgłoszeń
 3. Zlecę napisanie aplikacji AI rozpoznającej obiekty

  Zlecę napisanie aplikacji AI rozpoznającej obiekty na podstawie obrazu przesłanego z kamery. Aplikacja ma za zadanie rozpoznawać ludzi oraz ich zachowanie. Więcej szczegółów mailowo: rafal.kobeszko@gmail.com Przykłady podobnych open source aplikacji: https://ai.plainenglish.io/five-unbelievab...

  Gliwice, śląskie 25-07-2022
  22
  1. Zlecę napisanie aplikacji
  2. Zlecenia dla programistów Python
  3 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia IT za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi informatyczne? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia IT i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Informatycy 

Zlecenia IT w innych miejscowościach

Zlecenia IT z podziałem na województwa

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla informatyków

Jeśli szukasz zleceń informatycznych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Zlecenia IT obejmują zagadnienia związane z projektowaniem stron internetowych oraz baz danych, wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań programistycznych, programowaniem gier i aplikacji, a także pozycjonowaniem witryn w wyszukiwarce. Liczba ogłoszeń zwiększa się z dnia na dzień, przez co znacznie łatwiej znaleźć ofertę dla siebie. Osoby szukające jednorazowego zlecenia IT bądź długofalowej współpracy powinny zatem często odwiedzać portal Zleca.pl

Tworzenie stron internetowych, baz danych, aplikacji lub gier to zadania dla specjalistów. Ich realizacja wymaga znajomości kilku języków programowania, a także wieloletniego doświadczenia. Zlecenia IT są skierowane do ludzi odznaczających się cierpliwością, starannością oraz posiadających umiejętność polegającej na odszukiwaniu ukrytych problemów i ich sprawnym rozwiązywaniu. Wówczas współpraca przebiega sprawnie, zlecający jest usatysfakcjonowany z efektu, a programista wykonuje swoje zadanie rzetelnie.

IT to branża z pogranicza informatyki i telekomunikacji. Jest dziedziną interdyscyplinarną, więc wymaga szerokiej wiedzy. Choć zlecenia IT nie są przeznaczone dla wszystkich, cieszą się dużym zainteresowaniem. Również dlatego, że w zamian za ich wykonanie oferowane jest względnie wysokie wynagrodzenie. Testowanie stron, implementowanie rozwiązań, projektowanie UX/UI czy tworzenie sieci to usługi umożliwiające zdalne wykonanie. Nie wymagają zatem żadnych spotkań. Za komunikację pomiędzy obiema stronami zlecenia odpowiada na Zleca.pl intuicyjny formularz kontaktowy.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X