Zlecenia IT Kraków

1 zlecenie

zlecenia it z krakowa, zlecenia informatyczne
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia IT w Krakowie

Szukasz zleceń informatycznych z Krakowa? Oto 1 aktualny rekord z kategorii zlecenia IT Kraków. Wybieraj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi informatyczne.


 1. Zlecę wdrożenie projektu strony www z funkcją sklepu online

  Projekt strony składa się ze strony głównej oraz do 10 podstron z różniącym się layoutem. Istotna jest funkcja sklepu online - mała ilość produktów. Projekt jest szyty na miarę, więc wszystkie widoki trzeba będzie zakodować od podstaw, bez pracy na istniejącym szablonie. Zainteresowanym osob...

  Kraków, małopolskie 26-07-2022
  14
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  8 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia IT z Krakowa za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer z Krakowa, świadcząc usługi informatyczne? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia IT z Krakowa i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Zlecenia IT w innych miejscowościach

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla informatyków w Krakowie

Jeśli szukasz zleceń informatycznych z Krakowa, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów z Krakowa na Zleca.pl!

Baza aktualnych zleceń z kategorii zlecenia IT Kraków. W naszej bazie znajduje się na ten moment 1 zleceń. Zapoznaj się z ofertami z kategorii zlecenia IT w Krakowie i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń informatycznych z Krakowa załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X