Zlecenia programistyczne

7 zleceń

zlecenia programistyczne, zlecenia programowanie, zlecenia dla programistów, programowanie zlecenia, baza zleceń programistycznych, zlecenia na programowanie, programowanie na zamówienie
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
informatyczne
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia programistyczne

Na Zleca.pl umieszczone są różnorodne zlecenia programistyczne. Najczęściej pojawiające się ogłoszenia dotyczą tworzenia stron internetowych, aplikacji i baz danych. Znajdź zlecenie dla siebie. Oto 7 aktualnych rekordów z kategorii zlecenia programistyczne. Przeglądaj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi programistyczne.

 1. Aplikacja android

  Zlecę stworzenie aplikacji na androida, głównie prace backendowe, po stronie designu będzie osobno UI designer. Wszelkie szczegóły omówimy po zgłoszeniu do ogłoszenia.

  Szczecin 30-11-2022
  87
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów
  2 zgłoszenia
 2. WordPress

  Cześć... Padła mi strona w Wordpress. Potrzebuję kogoś kto to ogarnie. Proszę o zgłoszenia w komentarzu wraz z nr tel. Skontaktuję się.

  Łódź 27-11-2022
  25
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  1 zgłoszenie
 3. Strona internetowa

  Zlecę stworzenie strony internetowej, na której planowane jest zamieszczanie rad odnośnie początków w copywritingu. Strona blog.

  Bydgoszcz 27-11-2022
  4
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  1 zgłoszenie

Otrzymuj zlecenia dla programistów

Jeśli szukasz zleceń programistycznych, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów na Zleca.pl!

Załóż bezpłatne konto

Powiązane strony:   Programiści

 1. Szukam zlecen na wykonywanie stron www

  Szukam zlecen na wykonywanie stron www

  Radom 26-11-2022
  53
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  0 zgłoszeń
 2. Projekt Android

  Zlecę Zrobienie projektu aplikacji na Androidzie, symulator instalacji aplikacji.

  Wrocław 19-11-2022
  16
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na tworzenie aplikacji i programów
  2 zgłoszenia
 3. Trzy zadania z Linux

  Zlecę wykonanie trzech zadań z Linux. Wszelkie informacje wysyłam na maila.

  Białystok 09-11-2022
  37
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia dla programistów C, C++, C#
  2 zgłoszenia
 4. Zlecę wykonanie kilku stron opartych o Wordpress

  Zlecę wykonanie 3 stron opartych o Wordpress. Strony obecnie istnieją, jednak layout się rozjachał i trzeba go zmienić lub zmodyfikować żeby wyglądał atrakcyjne. Strony do optymalizacji pod pozycjonowanie bardzo prostych fraz pod konkretne miasta.

  Radom 09-11-2022
  67
  1. Zlecenia programistyczne
  2. Zlecenia na strony internetowe
  4 zgłoszenia

Zdobywaj zlecenia programistyczne za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer, świadcząc usługi programistyczne? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia programistyczne i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry

Zlecenie prac programistycznych na portalu Zleca.pl zwiększa szansę na znalezienie usługodawcy w celu zrealizowania konkretnego projektu. Ogłoszenia dotyczą w szczególności tworzenia stron internetowych, aplikacji bądź gier i innych. W bazie znajdują się również oferty dotyczące wdrażania zaawansowanych rozwiązań. Jeśli nie widzisz na Zleca.pl zlecenia programistycznego dla siebie, koniecznie odwiedź stronę nazajutrz. Nowe ogłoszenia skierowane do każdego fachowca z branży IT, pojawiają się każdego dnia, więc warto być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami.

Osoby, które pragną skutecznie realizować zlecenia programistyczne, powinny znać co najmniej kilka języków programowania. Java, C, Python, C++, JavaScript, PHP, SQL, Swift to tylko nieliczne z grupy najpopularniejszych. W bazie portalu Zleca.pl widnieją jednak również ogłoszenia dotyczące innych gałęzi szeroko rozumianej informatyki. Implementowanie różnych rozwiązań wymaga znajomości wielu narzędzi, a także doświadczenia i wiedzy. Dodanie aplikacji Google do strony internetowej, prace frontendowe, instalacja profilu Wordpress, a także budowanie bazy danych to kilka przykładów prac zlecanych za pośrednictwem Zleca.pl.

Zlecenia programistyczne uwzględniają współprace jednorazowe, ale także długofalowe projekty. Określenie w ogłoszeniu konkretnych wymagań, zakresu działań oraz preferowanych form kontaktu zdecydowania pomaga sfinalizować negocjacje. W przypadku zleceń informatycznych lokalizacja nie ma większego znaczenia. Najczęściej wszelkie prace programistyczne z łatwością można wykonać zdalnie. Dzięki temu fachowiec może mieszkać i wykonywać rzetelnie swoją pracę na drugim końcu świata.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X