Zlecenia budowlane Drwinia

1 zlecenie

zlecenia budowlane drwinia, remonty i wykończenia, prywatne zlecenia budowlane, budowa, instalacje, naprawy, wyposażenie wnętrz
X
Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
budowlane
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Aktualne zlecenia z kategorii Zlecenia budowlane Drwinia

Szukasz zleceń budowlanych z miasta Drwinia? Oto 1 aktualny rekord z kategorii zlecenia budowlane Drwinia. Wybieraj interesujące ogłoszenia i oferuj swoje usługi budowlane.


 1. Kafelkowanie schodów zewnętrznych

  Zlecę kafelkowanie wejścia do domu - ok. 5m2 kafli + ok. 10 mb schodów (3 schodki) - skucie starych kafli - przygotowanie podłoża (ubytki, izolacja) - kafelkowanie w zakresie j.w (kafle 30x30)

  Drwinia, małopolskie 01-07-2022
  16
  1. Zlecenia remontowe
  2. Zlecenia na układanie glazury, terakoty, płytek
  0 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia budowlane z Drwinia za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer z Drwinia, świadcząc usługi budowlane? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów. Aplikuj na wybrane zlecenia budowlane i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto


Zlecenia budowlane w innych miejscowościach

Filtry

Otrzymuj zlecenia dla firm budowlanych z Drwinia

Jeśli szukasz zleceń budowlanych z Drwinia, załóż bezpłatnie konto i otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach zamieszczanych przez klientów szukających specjalistów z Drwinia na Zleca.pl!

Baza aktualnych zleceń z kategorii zlecenia budowlane Drwinia. W naszej bazie znajduje się na ten moment 1 zleceń. Zapoznaj się z ofertami z kategorii zlecenia budowlane i wybierz te najlepsze. Jeśli jesteś wykonawcą i szukasz zleceń budowlanych załóż profil i daj się znaleźć zleceniodawcom.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X