Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym serwisie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację stosowania plików cookies. Dowiedz się więcej.

X

Zlecenia graficzne

Na Zleca.pl znajdziesz zlecenie graficzne dla każdego. Kompleksowa identyfikacja wizualna, kreacja reklamowa, a może animacja? Odszukaj ofertę odpowiadającą na Twoje indywidualne oczekiwania.

17 zleceń

Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń graficznych

 1. Zlecę projekt Logo itp

  Zlecę zaprojektowanie logo, wizytówek, ulotek, plakatów dla agencji nieruchomości. Chcemy aby całośc zlecenia utrzymana była w jednolitej kolorystyce i zgodna z przyjętymi założeniami. Zachę...

  7 zgłoszeń
 2. Zlecę projekt tapety do biura

  Potrzebny projekt tapety do nowego biura temat : nazwa firmy RekArt.pl, branża reklama, może fajne graffiti, drukarnia. wymiar około 5000x2500

  1 zgłoszenie
 3. Grafika do sklepu branża beauty

  Zlecę wykonanie grafiki pod baner dla sklepu stacjonarnego z branży beauty.

  11 zgłoszeń
 4. Poszukiwany ilustrator

  Zlecę wykonanie ilustracji wektorowej (głowy) na podstawie dostarczonego rysunku.

  2 zgłoszenia
 5. Zlecę wykonanie logo salonu kosmetycznego na już

  Zlecę Wykonanie logo dla salonu kosmetycznego. Najlepiej w jak najkrótszym terminie.

  12 zgłoszeń
 6. Grafika do kompleksowej strony internetowej

  Zlecę wykonanie strony internetowej platformy. Znajomosc UX / UI aktualnych trendów wymagana.

  7 zgłoszeń
 7. Wykonanie projektów graficznych

  Poszukujemy grafików do realizacji projektów graficznych stron internetowych, są to proste storny zawierające informacje o fimie, ofertę, kontakt oraz galerię, zdarzają się także sklepy inte...

  5 zgłoszeń
 8. Zlecę wizualizacje

  Zlecę wykonanie wizualizacji mieszkania o pow 55m2. Styl nowoczesny. Potrzeba 11 renderingów, wg przygotowanego projektu wnętrza i listy materiałów.

  1 zgłoszenie
 9. Render brył mebli

  Zlecę wykonie renderu brył mebli - krzesła, stoły, łożka.

  1 zgłoszenie
 10. strona główna sklepu

  Szukam osoby która za nie duże pieniądze zaprojektuje i zmieni stronę główną sklepu z modą na wygląd bardziej profesjonalny. Proszę o podanie orientacyjnej chociaż ceny.

  9 zgłoszeń
 11. Zlecę zmontowanie ciekawie krótkiego filmiku urodzinowego

  Zlecę zmontowanie ciekawie filmiku urodzinowego dla babci, w którym wszyscy z rodziny złożą jej życzenia.

  6 zgłoszeń
 12. Poszukuję dobrego i taniego grafika komputerowego.

  Zlecę wykonanie prac graficznych na nowych stronach internetowych. Proszę podać stawkę za 1 godz. wykonywania prac graficznych.

  12 zgłoszeń
 13. Powiększenie tekstury w wysokiej jakości

  Potrzebuję texture kolczugi na taką o takich wymiarach (521x392) Mam problem z dopasowaniem i potrzebuję pomocy. Cena do uzgodnienia z grafikiem

  4 zgłoszenia
 14. Przygotowanie graficzne oferty dla klientów

  Zlecę opracowanie graficzne dużej ilości materiałów marketingowych

  12 zgłoszeń
 15. Animacja komputerowa logotypu - logotyp już gotowy w wektorze

  Zlecę wykonannie animacji logotypu Czas trwania: 6-8 sekund Styl: nowoczesny - konkrety i tak podeśle zainteresowanym, mogę podesłać tez kilka animacji jako inspiracji.

  4 zgłoszenia
 16. Zlecę wykonanie logo firmy

  Zlecę wykonanie logo firmy - kontakt wyłącznie pod tym e-mailem: anitawelc@op.pl

  9 zgłoszeń
 17. Zlecę wykonanie projektu katalogu w formacie A4

  Zlecę wykonanie projektu katalogu w formacie A4. Około 20 stron katalogu na każdej stronie kilka produktów wraz z opisem , wariantami w jakich występuje i zdjęciami. Plik oczywiście gotowy...

  10 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia graficzne za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia graficzne i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne konto

Filtry
zlecenia graficzne, zlecenia dla grafików, zlecenia dla grafika, grafik praca zdalna, grafik komputerowy praca zdalna, grafika zlecenia

Zlecenia dla grafików są ostatnimi czasy na topie. Bogata baza ofert na Zleca.pl umożliwia dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych zleceniami graficznymi. Najpopularniejsze ogłoszenia dotyczą kreacji reklamowych, kompleksowej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, czy też projektów oryginalnych, ściennych dekoracji. Codziennie pojawiają się jednak nowe, różnorodne zlecenia skierowane do osób o niespotykanym zmyśle estetycznym i odpowiednich umiejętnościach. Efekt końcowy współpracy zwykle stanowi mieszankę wizji zlecającego z kreatywnością projektową wykonawcy.

Grafika cyfrowa oraz reklamowa, filmy i animacje czy rysunki naścienne to dziedziny wymagające specjalistycznych narzędzi i wiedzy. Kreatywne zadania z tych obszarów powinny być zatem wykonywane przez ekspertów, aby konkretne realizacje odgrywały w przyszłości dobrze swoją rolę. Odpowiednie logo, projekty reklamowe, prezentacje szkoleniowe czy dowolne grafiki to niewielkie składowe zwiększające konkurencyjność przedsiębiorstwa i stanowiące czynnik wpływający na finalny sukces firmy. Na Zleca.pl łatwo odnaleźć także zlecenia graficzne o nieco innym charakterze. Projekt koszulek, plakatu na wydarzenie charytatywne lub obróbka zdjęć w programach graficznych to ogłoszenia, które mogą zaciekawić dosłownie każdego, nie tylko przedsiębiorców. Na liście ofert znajdują się wszelkiego rodzaju kreacje, dzięki czemu wszyscy zainteresowani zleceniami graficznymi znajdą coś dla siebie.

Ogłoszenia o zleceniach graficznych to nie tylko jednorazowe realizacje. Często dotyczą one długofalowej współpracy owocującej zadowoleniem obu stron. Jasno określone przez zlecających oczekiwania, zakres prac czy lokalizacja ułatwiają komunikację, co z kolei skutkuje szybką finalizacją.