Zlecenia graficzne

4 zlecenia

Dodaj zlecenieRealizuj zlecenia
Data dodania
 1. Data dodania
 2. Do końca najmniej
 3. Do końca najwięcej
 4. Najmniejszy budżet
 5. Największy budżet

Lista zleceń graficznych

 1. Oznakowanie jezdni

  WYKONANIE ZNAKÓW POZIOMYCH NA JEZDNI PRZY NOWYM WJEZDZIE ORAZ PRZY POPRZEDNIM .

  RĘBIELCZ, pomorskie 17-05-2022
  0 zgłoszeń
 2. katalog rekalowmy

  Zlecę wykonanie katalogu reklamowego z odzieżą dziecięcą format a4 ok 30 stronnicowy

  Stegna, pomorskie 10-04-2022
  52
  7 zgłoszeń
 3. obróbka graficzna strony

  Zlecę przekształcenie strony internetowej pod względem graficznym. Chodzi mi o zmiany w gotowym, darmowym motywie w Wordpressie. — dostosowanie kolorystyki, zdjęć, ikon, tła, tak żeby mia...

  Gdynia, pomorskie 29-03-2022
  40
  7 zgłoszeń
 4. Wykonanie materiałów papierniczych na wesele

  Zlecę wykonanie materiałów papierniczych na wesele - winietek, zawieszek na alkohol, księgi gości, planu stołów, etykietek.

  Warszawa, mazowieckie 18-03-2022
  30
  5 zgłoszeń

Zdobywaj zlecenia graficzne za darmo

Działasz na rynku jako firma lub freelancer? Utwórz profil wykonawcy i pozyskuj nowych klientów.
Aplikuj na wybrane zlecenia graficzne i pokaż na co Cię stać!

Załóż bezpłatne kontoZlecenia graficzne z podziałem na województwa

Zlecenia graficzne w innych miejscowościach

Filtry
zlecenia graficzne, zlecenia dla grafików, zlecenia dla grafika, grafik praca zdalna, grafik komputerowy praca zdalna, grafika zlecenia

Zlecenia dla grafików są ostatnimi czasy na topie. Bogata baza ofert na Zleca.pl umożliwia dotarcie do wszystkich osób zainteresowanych zleceniami graficznymi. Najpopularniejsze ogłoszenia dotyczą kreacji reklamowych, kompleksowej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, czy też projektów oryginalnych, ściennych dekoracji. Codziennie pojawiają się jednak nowe, różnorodne zlecenia skierowane do osób o niespotykanym zmyśle estetycznym i odpowiednich umiejętnościach. Efekt końcowy współpracy zwykle stanowi mieszankę wizji zlecającego z kreatywnością projektową wykonawcy.

Grafika cyfrowa oraz reklamowa, filmy i animacje czy rysunki naścienne to dziedziny wymagające specjalistycznych narzędzi i wiedzy. Kreatywne zadania z tych obszarów powinny być zatem wykonywane przez ekspertów, aby konkretne realizacje odgrywały w przyszłości dobrze swoją rolę. Odpowiednie logo, projekty reklamowe, prezentacje szkoleniowe czy dowolne grafiki to niewielkie składowe zwiększające konkurencyjność przedsiębiorstwa i stanowiące czynnik wpływający na finalny sukces firmy. Na Zleca.pl łatwo odnaleźć także zlecenia graficzne o nieco innym charakterze. Projekt koszulek, plakatu na wydarzenie charytatywne lub obróbka zdjęć w programach graficznych to ogłoszenia, które mogą zaciekawić dosłownie każdego, nie tylko przedsiębiorców. Na liście ofert znajdują się wszelkiego rodzaju kreacje, dzięki czemu wszyscy zainteresowani zleceniami graficznymi znajdą coś dla siebie.

Ogłoszenia o zleceniach graficznych to nie tylko jednorazowe realizacje. Często dotyczą one długofalowej współpracy owocującej zadowoleniem obu stron. Jasno określone przez zlecających oczekiwania, zakres prac czy lokalizacja ułatwiają komunikację, co z kolei skutkuje szybką finalizacją.

Korzystając z serwisu Zleca.pl wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

X